Artykuły z dnia: 31-03-2021

Nie ma tego złego... - on się zakochał, ona wychodzi za innego

„Nie ma tego złego...” to kanadyjska komedia romantyczna, która premierę miała w 2013 roku. Głównym bohaterem jest życiowy nieudacznik, który niespodziewanie się zakochuje. Probiem jest w tym, że jego ukochana właśnie bierze ślub z innym...  Tytuł oryginalny: T...

Data publikacji: 31-03-2021

Bezwarunkowy Dochód Podstawowy - 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Będzie nowe świadczenie socjalne? Jakie spełnić warunki?

1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka? Czy wszystkie dotychczasowe świadczenia socjalne zostaną zastąpione Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 31-03-2021

Kielecka projektantka Justyna Petelicka i jej fantazyjna kolekcja odniosły sukces na Arab Fashion Week w Dubaju. Zobaczcie zdjęcia i film

Wielki sukces odniosła utalentowana kielecka projektantka, Justyna Petelicka, twórczyni własnej marki modowej JAP. Wzięła ona udział w prestiżowej imprezie Arab Fashion Week, w Dubaju.

Data publikacji: 31-03-2021

50 wiosen Aurory - czy wszystko co najlepsze już za nią?

„50 wiosen Aurory” to poruszający komediodramat, który premierę miał w 2016 roku. Jego główną i tytułową bohaterką jest pięćdziesięcioletnia Aurora. Czy uda jej się odzyskać szczęście? A może pogodzi się z zepchnięciem na margines?  Tytuł oryginalny: AuroreGatunek: Ko...

Data publikacji: 31-03-2021

Dla nich hotele są otwarte! Te osoby mogą korzystać z noclegu i hotelowych usług mimo lockdownu i restrykcji [lista] 31.03.21

Przeciętny Kowalski i przeciętna Kowalska na wyjazd do hotelu z noclegiem nie mają co liczyć do - co najmniej - 9 kwietnia 2021 roku. Chyba, że są np. lekarzami lub „pracownikami infrastruktury krytycznej” i jadą do pracy. Takich wyjątków jest jednak bardzo dużo, co rodzi pokusę omijania obostrzeń. Lista tych, którzy mogą mimo lockdownu korzystać z bazy noclegowej jest długa. Sprawdźcie, dla kogo hotele są otwarte! Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami >>>

Data publikacji: 31-03-2021

To dopiero kobieta! Agata Młynarska prezentuje swoje wdzięki. No i ten biust! Wygląda kwitnąco. ZDJĘCIA 31.03.2021

Aż trudno uwierzyć, że Agata Młynarska ma już 55 lat. Nadal jej główną wizytówką są zgrabne długie nogi. Dziennikarka mimo upływających wiosen nadal zachwyca swoim wyglądem.

Data publikacji: 31-03-2021

Nowy LOCKDOWN, nowe MEMY. Trzecia fala koronawirusa omija tylko kościoły

No to ma mamy całkowity lockdown, trudno już doliczyć się który, ale o dziwo ma się skończyć tak jak ten poprzedni, bardziej lajtowy - 9 kwietnia. Wciąż nie wiadomo jednak, czy to efekt prognoz wirusologów, czy też przez przypadek ma to coś wspólnego z zaplanowanymi dzień później obchodami rocznicy katastrofy smoleńskiej. Kościoły na Wielkanoc w każdym razie pozostają otwarte, choć ze zaostrzonymi limitami. Zobaczcie najlepsze memy o kolejnych obostrzeniach. Zobacz na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami >>>

Data publikacji: 31-03-2021

Betonowe filary przebiły kabinę ciężarówki. 62-letni Polak cudem przeżył

Po zderzeniu dwóch ciężarówek, do którego doszło w poniedziałek nad ranem na niemieckiej autostradzie A4 w Saksonii, ładunek przewożony przez jedną z nich zerwał się z mocowań i przebił kabinę kierowcy. 62-letni Polak, choć służby ratunkowe miały ogromny problem z jego uwolnieniem, cudem przeżył.

Data publikacji: 31-03-2021

Ceny aut idą w górę

Pandemia winduje ceny samochodów, zwłaszcza używanych; w ciągu zaledwie jednego miesiąca średnia cena używanego samochodu wystawianego w ofertach internetowych, autokomisach oraz u dilerów wzrosła o prawie 2 tys. zł, z 21 033 zł w styczniu do 22 900 zł w lutym - informuje we wtorek Rzeczpospolita.

Data publikacji: 31-03-2021

Nowy Sącz. Mężczyzna ciężko ranny po upadku z drabiny

Wozy straży pożarnej, policji i Pogotowia Ratunkowego pojawiły się przed jedną z posesji przy ul. Zaleskiego w Nowym Sączu. Ratownicy przybyli na pomoc mężczyźnie, który dotkliwie ucierpiał spadając z drabiny.

Data publikacji: 31-03-2021

Poznamy losy młodego Rocky’ego? Stallone pracuje nad serialem

Sylvester Stallone poinformował, że pracuje nad serialowym prequelem o młodości Rocky’ego - bohatera serii filmów o tym samym tytule, w których grał główną rolę. Rozpocząłem dzień od napisania konceptu - podał na Instagramie.

Data publikacji: 31-03-2021

Lil Nas X promuje "szatańskie" buty z ludzką krwią. Nike złożył pozew

Pentagram, czarny kolor oraz podeszwa z czerwonym atramentem i kroplą ludzkiej krwi - tym wyróżniają się buty stworzone przez kolektyw MSCHF we współpracy z raperem Lil Nas X. Projekt to tak naprawdę przerobione, popularne Air Maxy 97 od Nike. Firma odcięła się od akcji i złożyła pozew o bezprawne wykorzystanie znaku towarowego.

Data publikacji: 31-03-2021

Córka oskarża Woody'ego Allena o pedofilię. Udzielił pierwszego wywiadu od 30 lat

Woody Allen po raz pierwszy od 30 lat udzielił telewizyjnego wywiadu. W rozmowie z CBS Sunday Morning bronił się przed oskarżeniami wysuwanymi przez jego adoptowaną córkę, Dylan Farrow. Kobieta twierdzi, że w dzieciństwie, reżyser molestował ją seksualnie.

Data publikacji: 31-03-2021