Artykuły z dnia: 28-09-2020

Miłość bez końca - nic ich nie rozdzieli

Tragiczny wypadek samochodowy powoduje, że Riley i Chris zostają rozdzieleni. Jednak, cudem, znajdują sposób by się skontaktować. Życie ma dla nich jednak ciężką lekcję...  Rok produkcji: 2020Oryginalny tytuł: EndlessGatunek: Dramat / Romans Produkcja: USA Reżyseria: Scott Spe...

Data publikacji: 28-09-2020

Johnny Depp – słynny kapitan Jack Sparrow. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Johnny Depp to amerykański aktor, twórca filmowy i muzyk, który należy do ścisłej czołówki hollywoodzkich gwiazd. Największą popularność przyniosły mu role w filmach Tima Burtona, a także słynna kreacja kapitana Jacka Sparrowa, w którego wcielał się w serii „Piraci...

Data publikacji: 28-09-2020

Horoskop na poniedziałek 28 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca

Horoskop dzienny na poniedziałek, 28 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca podpowie Ci, co może dziś Cię czekać, na co możesz stawiać, a czego lepiej sie wystrzegać. W horoskopie na dziś znajdziesz wskazówki, które będą dla Ciebie przydatne. Sprawdź koniecznie, swój znak zodiaku.

Data publikacji: 28-09-2020

Lekcje skrócone do 30 minut. MEN wprowadza NOWE ZMIANY w funkcjonowaniu szkół [27.09.2020]

Ze względu na wciąż trwającą pandemię koronawirusa wrześniowy powrót dzieci do szkół stał pod dużym znakiem zapytania. Obecnie w większości placówek lekcje odbywają się według harmonogramu, jednak Ministerstwo Edukacji Narodowej postanowiło wprowadzić duże zmiany w funkcjonowaniu szkół. Chodzi o skrócenie lekcji z 45 minut do zaledwie pół godziny.

Data publikacji: 28-09-2020

Straciłeś pracę, masz kłopot ze znalezieniem etatu: 27.09.2020. Oto jak szybko rozpocząć własną działalność - krótki poradnik

Co zrobić, gdy nagle wypadniemy z rynku pracy? A może założyć własną działalność? Szalony pomysł? Niekoniecznie. Utrata etatu może być motywacją dla tych osób, które od dawna planowały zostać własnym szefem, do tego, by w końcu odważyć się na ten krok. Co więcej, koronakryzys − oprócz spowolnienia gospodarczego − przyniósł również nowe możliwości.

Data publikacji: 28-09-2020

DK 75. Samochód rozbił sie i spłonął. Po rannych i poparzaonych przyleciały smigłowce

Prowadzony przez obywatela Ukrainy samochód osobowy z węgierskimi numerami rejestracyjnymi rozbił się i doszczętnie spłonął na drodze krajowej nr 75 w Tyliczu. Na ratunek ciężko rannym i poparzonym czterem obcokrajowcom przyleciały dwa śmigłowce sanitarne. Wcześniej ratowali ich strażacy i załogi karetek Pogotowia Ratunkowego.

Data publikacji: 28-09-2020

Przyszowa. Groźny wypadek motocyklisty. W akcji strażzacy i ratownicy medyczni

W Siekierczynie w gminie Limanowa, miejscowości gdzie droga krajowa nr 28 krzyżuje się z drogą powiatową do Naszacowic, groźnemu wypadkowi uległ motocyklista. Stało się to około godz. 18.45 w niedzielę 27 września 2020 r.. Na pomoc pospieszyli i ambulans Pogotowia Ratunkowego. Policja ustala co było przyczyna nieszczęścia.

Data publikacji: 28-09-2020

Matura poprawkowa matematyka 2020. Kiedy wyniki? ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA. To pojawiło się na egzaminie z matematyki 8.09.2020!

Matura poprawkowa 2020 matematyka. Poprawkowe egzaminy maturalne 2020 odbywają się w tym roku wyjątkowo późno. Przyczyną takiego obrotu wydarzeń jest wybuch epidemii koronawirusa, co skutkowało przesunięciem głównego egzaminu. Maturę z matematyki uczniowie powtarzają we wtorek, 8.09.2020 roku. Co pojawiło się na egzaminie z matematyki? Czy tych zadań spodziewali się maturzyści? Kiedy WYNIKI MATUR POPRAWKOWYCH 2020 z września?

Data publikacji: 28-09-2020

Tokarczuk nie przyjmie tytułu honorowej obywatelki. "Nie chcę być elementem gry"

Nie mogę przyjąć tego tytułu - poinformowała pisarka Olga Tokarczuk. Jej zdaniem tytuł honorowej obywatelki Dolnego Śląska zamiast być radosnym świętowaniem poczucia wspólnoty, stanowi ilustrację bolesnego rozdarcia społeczeństwa. Wcześniej w głosowaniu nad uchwałą honorującą laureatke Nobla nie wziął udziału radny PiS. - Nagroda Nobla już dawno przestała być nagrodą prestiżową - ocenił.

Data publikacji: 28-09-2020

W piątek masowe kontrole na drogach. Policjanci sprawdzą prędkość i trzeźwość

W piątek na polskich drogach policjanci z ruchu drogowego będą prowadzić kaskadowe pomiary prędkości. Na drogi wyjadą też policyjne załogi grup SPEED. Zdaniem policji, to sposób na wychwycenie największych piratów drogowych.

Data publikacji: 28-09-2020

Kontrola alkomatem. Policjantka zbadała trzeźwość pasażera. Kierownica była po prawej stronie. Wideo

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak policjantka przeprowadza kontrolę trzeźwości w jednym z aut. Alkomat podała jednak pasażerowi auta, ponieważ nie zauważyła, że kierownica w tym samochodzie jest po prawej stronie. Największa zbrodnia, z której rodzą się same błędy, to rutyna - komentują internauci.

Data publikacji: 28-09-2020

"Dziad. On silny, my silniejsi". Prezenterka Polsat News o swojej walce z nowotworem

Trzy lata temu prezenterka Polsat News Joanna Górska opublikowała na Instagramie wpis, który wstrząsnął oglądającymi ją na antenie widzami i internautami. Mam raka, rak nigdy nie będzie miał mnie - napisała otwarcie. Teraz dziennikarka wydaje książkę o swojej walce. To przejmujący dziennik prowadzony przez nią i przez jej partnera, podróżnika Roberta Szulca, który przez cały czas ją wspierał.

Data publikacji: 28-09-2020

"Solidarni z Białorusią". Wyjątkowy koncert w Telewizji Polsat

Na PGE Narodowym wystąpią największe polskie gwiazdy. Wydarzenie będzie symbolem naszego wsparcia dla walczących o demokrację Białorusinów. Transmisja tego wyjątkowego koncertu Solidarni z Białorusią w sobotę wieczorem w Telewizji Polsat.

Data publikacji: 28-09-2020