Artykuły z dnia: 28-04-2021

Agentka - niespodziewana zamiana ról

„Agentka” to amerykańska komedia kryminalna, która swoją premierę miała w 2015 roku. Scenarzystą i reżyserem produkcji jest Paul Feig. Bohaterka jest zwykłą analityczką CIA, która teraz stanie przed ogromnym wyzwaniem. Czy uda jej się mu sprostać? Tytuł oryginalny: Sp...

Data publikacji: 28-04-2021

Masz to w domu? Możesz zarobić dużą fortunę! Te rzeczy z PRL-u i nie tylko są dziś warte gigantyczne pieniądze!

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Data publikacji: 28-04-2021

Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, czyli 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Będzie nowe świadczenie socjalne? Jakie warunki?

1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka? Czy wszystkie dotychczasowe świadczenia socjalne zastąpi Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 28-04-2021

Wejście smoka! - tajemnica przeklętego miejsca

„Wejście smoka!” to irańskie połączenie filmu przygodowego i horroru, którego fabuła oparta została na autentycznych wydarzeniach. Funkcjonariusz policji zostaje wysłany na wyspę, na której doszło do samobójstwa więźnia politycznego... Tytuł oryginalny: Ejdeha Vared...

Data publikacji: 28-04-2021

Cud niepamięci. O książce Piotra Nesterowicza "Niepamięć"

Niby zwyczajna wizyta, rodzeństwo Paweł i Weronika odwiedzają rodziców. Wracają do małego mieszkania w bloku, do ciasnej kuchni i swoich pokoi sprzed lat - do świata, w którym przez te wszystkie lata, podczas których ich życie nabierało rozpędu, tu nic się nie zmieniło.

Data publikacji: 28-04-2021

To nagroda dla fanów! Izabella Krzan i jej piersi przykryte tylko... ogrodniczkami ZDJĘCIA 28.04.2021

Izabella Krzan kusi... fanów. Tym zdjęciem prezenterka wywołała małą sensację w mediach społecznościowych i zrobiła miłą niespodziankę internautom. Wszystko przez ogrodniczki, a w istocie przez to, że pod nimi nic nie było. 28.04.2021

Data publikacji: 28-04-2021

Marcelina Zawadzka w skąpym bikini! Eksponuje swoje idealne kształty! NOWE ZDJĘCIA 28.04.2021

Fani nie kryli zachwytu. Marcelina Zawadzka to znana i atrakcyjna prezenterka TVP i modelka. W ostatnim czasie pochwaliła się fanom zdjęciami z wycieczki. Na publikowanych fotkach paraduje w bardzo skąpym bikini. 28.04.2021

Data publikacji: 28-04-2021

Pomyliła gaz z hamulcem, uszkodziła trzy auta. Policję wezwał... jej samochód

Ta pomyłka sporo kosztowała kierowcę z Katowic. Kobieta ruszając z parkingu, pomieszała pedał gazu z hamulcem. Auto stoczyło się ze skarpy, przewróciło na bok i uszkodziło dwa inne samochody. O całym zdarzeniu policję powiadomiło... jej auto.

Data publikacji: 28-04-2021

Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Data publikacji: 28-04-2021

Oświęcim. Skasował latarnię i drzewo. Pomoc drogowa przywiozła na miejsce załogę karetki. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

Pomoc drogowa dowiozła na miejsce wypadku załogę karetki pogotowia. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (27.04.2021) w Oświęcimiu. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo i w latarnię. Dwie osoby zostały ranne. Zdjęcia pokazują, jak blisko było tragedii.

Data publikacji: 28-04-2021

Meghan i Harry, Bidenowie, Jennifer Lopez. Charytatywny koncert "Vax Live"

Książę Harry i Meghan Markle zostali kolejnymi ambasadorami Vax Live: The Concert to Reunite the World - charytatywnego koncertu zaplanowanego na 8 maja. Wydarzenie poprowadzi Selena Gomez, a udział w nim wezmą światowi przywódcy, w tym prezydent USA Joe Biden. Wystąpią m.in. Jennifer Lopez i Foo Fighters.

Data publikacji: 28-04-2021

Egipt. Archeolodzy odkryli ponad 100 starożytnych grobowców

Egipscy archeolodzy odkryli w Delcie Nilu 110 starożytnych grobowców - poinformowało we wtorek Ministerstwo Turystyki i Starożytności. Groby, z których część zawiera ludzkie szczątki, znaleziono w prowincji Dakahlia, około 150 kilometrów na północny wschód od Kairu.

Data publikacji: 28-04-2021

Gitarzysta The Rolling Stones po raz drugi pokonał raka

Ronnie Wood, gitarzysta grupy The Rolling Stones poinformował, że po raz drugi udało mu się pokonać nowotwór. - Miałem raka płuc w 2017 roku, a ostatnio zdiagnozowano u mnie nowotwór drobnokomórkowy płuca, z którym walczyłem w czasie ostatniego lockdownu - mówił.

Data publikacji: 28-04-2021