Artykuły z dnia: 27-02-2021

Malena Maląg: Pakiet wsparcia dla emerytów i rencistów w roku 2021 wyniesie ok. 36 mld zł. Kto skorzysta?

- Od pierwszych dni epidemii mieliśmy świadomość tego, że sytuacja, w której się znaleźliśmy jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych i schorowanych. Dlatego to ich ochrona stała się jednym z priorytetów naszego resortu- tłumaczyła w piątek podczas konferencji prasowej minister Marlena Maląg.

Data publikacji: 27-02-2021

Leighton Meester - najlepsze role. Nie tylko Blair z Plotkary

Leighton Marissa Claire Meester urodziła się 9 kwietnia 1986 roku w Fort Worth w Teksasie. Od dziecka interesowała się aktorstwem. Zadebiutowała już w 1999 roku, mając zaledwie 13 lat, w telewizyjnym show "Prawo i porządek". Jej pierwsza, duża rola to ta w filmie "Klątwa Wisielca". Wielokrotnie grał...

Data publikacji: 27-02-2021

Nimfomanka - część II - co tym razem u Joe?

Półprzytomna nimfomanka Joe zostaje uratowana przez niejakiego Seligma. W końcu opowiada mu swoją historię - historię związku z Jerome'em.  Rok produkcji: 2013 Oryginalny tytuł: The Nymphomaniac Part 2 Gatunek: Dramat / Erotyczny Produkcja: Belgia / Dania / Francja / Niem...

Data publikacji: 27-02-2021

Kiedyś ratowała ją Magda Gessler. Dziś jest "Królową życia". Zmieniła się nie do poznania! [zdjęcia - 27.02]

Magda Gessler jeszcze kilka lat temu pomagała uratować jej restaurację. Od tego czasu życie bohaterki "Kuchennych rewolucji" zmieniło się o 180 stopni. Dziś jest nową "Królową życia" - uczestniczką programu TTV.

Data publikacji: 27-02-2021

Nowy wiek emerytalny 2021 - proponowane zasady. Takie są pomysły na nowe emerytury [27.02.21 r.]

Wielu zainteresowanych, niecierpliwiąc się, media oskarża o rozdmuchiwanie sprawy, która wciąż jest przysłowiową burzą w szklance wody. Liczymy, że w końcu prezydent zajmie publicznie stanowisko w sprawie ustawy o emeryturach stażowych, bo na razie - nomen omen - nabrał wody w usta w tej sprawie. Trwają pracę nad wprowadzeniem zmian w emeryturach. Zobacz, na czym polegać mają emerytury stażowe w powyższej galerii.

Data publikacji: 27-02-2021

Dochód Podstawowy - 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Będzie nowe świadczenie socjalne? Jakie należy spełnić warunki?

Czy dotychczasowe świadczenia socjalne zastąpi Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 27-02-2021

Samochód marki... Huawei. Pierwsze auta być może w tym roku

Chiński koncern Huawei znany z produkcji sprzętu telekomunikacyjnego i smartfonów planuje wejść na rynek samochodów elektrycznych z własną marką i w ten sposób zneutralizować negatywne oddziaływanie sankcji gospodarczych USA - donosi w piątek agencja Reutersa.

Data publikacji: 27-02-2021

"To cyrk i kabaret". Konfederacja krytykuje projekt ustawy w sprawie elektrycznych hulajnóg

Rząd robi wszystko, żeby zniechęcić ludzi do korzystania z hulajnóg. Rządowy projekt ograniczający poruszanie się na hulajnogach jest absurdalny - ocenili posłowie Konfederacji. Zapowiedzieli, że podczas prac nad tym projektem w Sejmie będą zgłaszać do niego poprawki.

Data publikacji: 27-02-2021

Nowy Sącz. Dwie osobówki zderzyły się na ul. Barskiej. Ranny kierowca w szpitalu

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Barskiej w rejonie jej skrzyżowania z ulicami Witosa i Pieczkowskiego. Kierowca jednego z tych aut trafił do szpitala.

Data publikacji: 27-02-2021

Agnieszka Kotońska przesadziła z retuszem zdjęć? Internauci krytycznie o nowych fotkach!

Data publikacji: 27-02-2021

Lewandowska, Hyży, Gessler. Oszuści polują na gwiazdy, jedna straciła 150 tys. zł

Stołeczna policja przestrzega przed nową metodą oszustwa na policjanta. Przestępcy polują na polskie gwiazdy. W tym tygodniu dzwonili do aktorów, muzyków, czy infulencerów. Część z nich straciła pieniądze, przelewając je na rachunek oszustów. - Zaczęłam nagrywać tę rozmowę, czułam, że coś jest nie tak - opowiadała o swoim przypadku prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży.

Data publikacji: 27-02-2021

Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w nowym serialu Polsatu

Takiej Anny Karczmarczyk jeszcze nie widzieliście! Piękna i utalentowana aktorka, która kilka lat temu w brawurowym stylu wygrała 5. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami tej wiosny wraca na antenę Polsatu w nowej odsłonie. Zobaczymy ją w jednej z głównych ról u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu Piękni i bezrobotni.

Data publikacji: 27-02-2021

Gerard Depardieu oskarżony o gwałt i napaść seksualną

Aktor Gerard Depardieu został w grudniu ubiegłego roku oskarżony o gwałt i napaść seksualną - poinformowała we wtorek prokuratura w Paryżu. Do przestępstw miało dojść w 2018 roku.

Data publikacji: 27-02-2021