Artykuły z dnia: 25-11-2020

Black Friday w RTV Euro AGD 2020. Takie będą promocje i wyprzedaże [lista - 25.11]

Black Friday 2020 zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku w sklepach znajdziemy wiele promocji ofert z niższymi cenami. Co przygotowała dla klientów sieć RTV Euro AGD? Znowu kupimy tam taniej wiele produktów. Sprawdź, co znalazło się w promocji na Czarny Piątek 2020 w RTV Euro AGD.

Data publikacji: 25-11-2020

Niewykorzystany bon turystyczny 500 plus. Narodowa kwarantanna - święta w ferie w domach. Czy bon przepadnie? [24.11.2020]

Już można rejestrować się, by aktywować Polski Bon Turystyczny czy popularne 500 plus na odpoczynek dzieci. Ale czy trzeba z tym się spieszyć i korzystać na siłę, jeśli np. wakacyjne wojaże zakończyliśmy już w lipcu. Co zrobić, by z bonu skorzystać później, np. w czasie zimowych ferii?

Data publikacji: 25-11-2020

Labirynt – bezradność, która rodzi gniew

"Labirynt" to pełnometrażowy film z gatunku thriller, produkcji USA. Reżyserem jest Denis Villeneuve, zaś scenariusz to dzieło Aarona Guzikowskiego. Wytwórnią Labiryntu było Alcon Entertainment, zaś dystrybutorem Warner Bros. I Monolith Films. Światowa premiera odbyła się 30 sierpnia 2013r.,...

Data publikacji: 25-11-2020

Maciej Kurzajewski – dziennikarz sportowy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Maciej Kurzajewski jest polskim prezenterem telewizyjnym i dziennikarzem sportowym. Od lat jest związany z TVP, gdzie prowadził między innymi takie programy jak „Sport”, „Pytanie na śniadanie” czy „Kocham cię, Polsko!”. Dziennikarz prowadzi studio podczas Pucharu...

Data publikacji: 25-11-2020

Rewolucyjny wyrok dotyczący abonamentu RTV, Niepłacący wygrał sprawę w sądzie. Czas na zmiany? [25.11]

Każdy posiadacz odbiornika radiofonicznego i telewizyjnego zobowiązany jest do jego rejestracji w ciągu 14 dni od wejścia w jego posiadanie i regularnego wnoszenia opłat abonamentowych. Wyrok sądu w Poznaniu jest korzystny dla osoby, która nie płaciła abonamentu RTV. Czy przełomowy wyrok może być ratunkiem dla Polaków?

Data publikacji: 25-11-2020

Jak zadbać o jakość powietrza w sezonie grzewczym?

W sezonie grzewczym powietrze w naszych domach i mieszkaniach jest przesuszone. A to może powodować różne dolegliwości, a nawet choroby. Dlatego trzeba zadbać o odpowiednią jakość powietrza. Radzimy jak to zrobić.

Data publikacji: 25-11-2020

Horoskop dzienny na środę, 25 listopada 2020: co wróżą gwiazdy wszystkim znakom zodiaku na dziś?

Horoskop dzienny na środę, 25 listopada listopada 2020. Co się dziś może wydarzyć? Wróżka Matara podaje wskazówki i zapowiada ważne wydarzenia. Sprawdź koniecznie swój znak zodiaku. Dla każdego znaku zodiaku ma cenne rady i ostrzeżenia. Horoskop na dziś podpowie Ci, co Cię czeka.

Data publikacji: 25-11-2020

Fałszywy policjant w Wojkowicach. Tym razem udało mu się oszukać 63-letniego mężczyznę na prawie 10 tysięcy złotych

Kolejna osoba podająca się za funkcjonariusza publicznego ponownie oszukała mieszkańca powiatu będzińskiego. W poniedziałek 23 listopada fałszywy policjant zadzwonił do 63-letniego mieszkańca Wojkowic. Metoda działania oszusta była podobna, jak w innych tego typu przypadkach. głos w słuchawce poinformował o konieczności "współpracy" z organami ścigania i pilnej potrzebie przekazania pieniędzy.

Data publikacji: 25-11-2020

Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.

Data publikacji: 25-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 25-11-2020

Utwory Anny German w nowych aranżacjach. Koncert finałowy międzynarodowego Festiwalu

Już 23 listopada o godz. 19:00 publiczność w Polsce i zagranicą usłyszy piosenki z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach młodych polskich kompozytorów. Tegoroczny Koncert Finałowy VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German, ze względu na stan pandemii, nie odbędzie się w sali koncertowej. Zostanie jednak wyemitowany w formie filmowej. Transmisja na kanale YouTube i FB Festiwalu.

Data publikacji: 25-11-2020

Święta z Kevinem. Kultowy film w Wigilię w Polsacie

To już tradycja. W czwartek 24 grudnia o godz. 20 Polsat ponownie wyemituje kultowy film Kevin sam w domu. W tym roku mija 30 lat od czasu jego premiery w 1990 roku.

Data publikacji: 25-11-2020

Nagroda Bookera. Ogłoszono nazwisko zwycięzcy

Laureatem Międzynarodowej Nagrody Bookera za rok 2020 został Douglas Stuart za książkę Shuggie Bain. Szkocki autor przedstawił historię dojrzewającego chłopca, który jest nieco inny od swoich rówieśników, oraz jego silnej matki, którzy próbują przetrwać w Glasgow lat 80. XX wieku.

Data publikacji: 25-11-2020