Artykuły z dnia: 25-02-2021

Dochód Podstawowy - 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Będzie nowe świadczenie socjalne? Jakie trzeba spełnić warunki?

Czy dotychczasowe świadczenia socjalne zastąpi Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 25-02-2021

Te znaki zodiaku nie będą bogate. Portfel świeci pustkami, a pieniądze przelatują im przez ręce! Mowa o Twoim znaku zodiaku?

Te znaki zodiaku nie będą bogate: Kasa przelatuje im przez ręce, a konto świeci pustkami. Co stoi za tym, że wielkie pieniądze omijają ich szerokim łukiem, co stoi na ich drodze do bogactwa? Lenistwo, chciwość, a u innych skąpstwo lub strach przez podjęciem ryzyka. Pieniądze nie trzymają się tych znaków zodiaku. Jesteś na tej liście? Jak znak zodiaku wpływa na nasz portfel i kondycję domowego budżetu? Sprawdźcie co przygotowała Wróżka Conwenna, dowiecie się, które znaki zodiaku mają szansę na dorobienie się fortuny, a które nie będą bogate.

Data publikacji: 25-02-2021

Kolekcjoner - uratować uwięzioną dziewczynę

Film pod tytułem „Kolekcjoner” to amerykański horror akcji, który zadebiutował w 2012 roku. Jego reżyserem i scenarzystą jest Marcus Dunstan - przy tworzeniu scenariusza brał udział także Patrick Melton. Produkcja opowiada o losach dziewczyby, która pada ofia...

Data publikacji: 25-02-2021

Mamusie bez synusiów - niespodzianka!

Trzy kobiety, przyjaciółki i matki, są kompletnie zapomniane w Dzień Matki. Dlatego postanawiają zrobić niespodzianki swoim dorosłym synom, niespodziewanie ich odwiedzając.  Rok produkcji: 2019 Oryginalny tytuł: Otherhood Gatunek: Komedia Produkcja: USA / Wielka Brytania&...

Data publikacji: 25-02-2021

Pożar auta zablokował DK 28 między Limanową i Nowym Sączem

Data publikacji: 25-02-2021

Śmigłowiec LPR znów lądował w Mszanie Dolnej. Przyleciał po ciężko chore niemowlę

Mszana Dolna i jej okolice stały się ostatnio celem bardzo częstych przylotów śmigłowca sanitarnego. Tym razem latająca karetka zabrała do specjalistycznego szpitala w Krakowie - Prokocimiu ciężko chorą dwumiesięczną dziewczynkę.

Data publikacji: 25-02-2021

Mars wita was! Najlepsze MEMY o misji łazika Perseverance. Co jest na zdjęciach wysyłanych z Czerwonej Planety? 25.02.21

Mars wita was! Łazik Perseverance bezpiecznie wylądował na Marsie i od razu zaczął przesyłać pierwsze zdjęcia z krateru Jezoro. To, co można zobaczyć na nich dzięki kreatywnym internautom, bawi do łez. Ślady życia? Coś więcej! Przed łazikiem Perseverance na Czerwoną Planetę dotarli m.in. polscy politycy i Marcin Najman. Zobaczcie najlepsze MEMY >>>.

Data publikacji: 25-02-2021

Królowa fitness ma się czym chwalić? Jędrne? Ewa Chodakowska odważnie prezentuje pośladki ZDJĘCIA 24.02.21

Ewa Chodakowska to polska królowa fitnessu. Czy codzienne treningi przynoszą efekty?

Data publikacji: 25-02-2021

Tajemnica napisu na obrazie "Krzyk" wyjaśniona

Norwescy naukowcy wyjaśnili tajemnicę napisu na słynnym obrazie Edvarda Muncha Krzyk. Okazuje się, że autorem zdania: To mógł namalować tylko wariat jest sam malarz.

Data publikacji: 25-02-2021

Wysokie ceny ropy. Tankowanie będzie droższe

Ropa naftowa na rynkach światowych jest najdroższa od stycznia zeszłego roku. Systematycznego wzrostu cen w kolejnych miesiącach spodziewają się analitycy: Goldman Sachs, Morgan Stanley i banku ING. Paliwa drożeją także na polskich stacjach benzynowych.

Data publikacji: 25-02-2021

Pijany kierowca tira wsiadał do auta z butelką wódki w ręce

Pomorscy policjanci zatrzymali na stacji benzynowej w Gdańsku kierowcę tira, który wsiadał do kabiny swojej ciężarówki z butelką wódki w ręku. Szofer miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu zatrzymanie uprawnień do kierowania pojazdami i 2 lata więzienia.

Data publikacji: 25-02-2021

Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w nowym serialu Polsatu

Takiej Anny Karczmarczyk jeszcze nie widzieliście! Piękna i utalentowana aktorka, która kilka lat temu w brawurowym stylu wygrała 5. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami tej wiosny wraca na antenę Polsatu w nowej odsłonie. Zobaczymy ją w jednej z głównych ról u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu Piękni i bezrobotni.

Data publikacji: 25-02-2021

Gerard Depardieu oskarżony o gwałt i napaść seksualną

Aktor Gerard Depardieu został w grudniu ubiegłego roku oskarżony o gwałt i napaść seksualną - poinformowała we wtorek prokuratura w Paryżu. Do przestępstw miało dojść w 2018 roku.

Data publikacji: 25-02-2021