Artykuły z dnia: 24-03-2020

Daniel Craig wyznał, że zamiast Jamesa Bonda wolałby grać… Supermana

Już w tym roku ukaże się najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda „Nie czas umierać”, którego premiera została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa na listopad. Wszyscy fani serii nie mogą się doczekać ponownego wystąpienia w roli agenta 007 Daniela Craiga. Przez wiele os&oa...

Data publikacji: 24-03-2020

Sławomir Świerzyński z Bayer Full o koronawirusie: "Tak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu"

Pandemia koronawirusa ogarnęła już cały świat. Ludzie robią, co mogą, aby zwalczyć zabójczego wirusa. Sytuacja staje się z dnia na dzień coraz bardziej napięta – szczególnie niebezpiecznie jest teraz we Włoszech, a także w Hiszpanii. Ludzie boją się o swoich bliskich, a także tra...

Data publikacji: 24-03-2020

Ministerstwo Zdrowia: 57 nowych przypadków koronawirusa, 3 w województwie śląskim

Koronawirus na Śląsku. Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie śląskim. Mamy 3 nowe przypadki. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w całym kraju potwierdzono kolejnych 57 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Liczba zakażeń w kraju wzrosła do 749 osób.

Data publikacji: 24-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 24-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 24-03-2020

Biedronka. Przywileje dla seniorów w sklepach Biedronki na czas pandemii koronawirusa

Sieć sklepów Biedronka wprowadza także pierwszeństwo wejścia seniorów do sklepu w pierwszej godzinie od otwarcia, a także pierwszeństwo obsługi przy kasie na każdą prośbę osoby starszej. Wszystko to pod hasłem „Czas na pomaganie seniorom 65+”.

Data publikacji: 24-03-2020

Koronawirus. Niewyspany bohater na froncie walki COVID-19. Minister Łukasz Szumowski [MEMY]

Nie da się ukryć, że minister zdrowia Łukasz Szumowski już stał się swego rodzaju symbolem walki z koronawirusem. Każdego dnia przekazuje Polakom informacje na temat nowych zakażeń i działań, jakie podejmuje polski rząd. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że minister wygląda, jakby od wielu dni nie zmrużył oka i jak zwykle ruszyli do akcji. Zobaczcie najlepsze memy z ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim w roli głównej.

Data publikacji: 24-03-2020

Koronawirus na Śląsku. Skąd pochodzą pacjenci, jak się zarazili koronawirusem? Liczba chorych wzrasta

Koronawirus na Śląsku atakuje w bardzo szybkim tempie. Rośnie liczba zarażonych koronawirusem. W woj. śląskim potwierdzono dotąd 77 przypadków osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Mamy też 1 ofiarę śmiertelną. Dane na 23 marca 2020. Zarażeni przebywają aktualnie w szpitalach w Tychach, Chorzowie, Zawierciu, Cieszynie, Częstochowie i Raciborzu. W tym ostatnim większość hospitalizowanych to zakażeni z Rybnika i okolic. Większość osób jest w stanie dobrym, niektórzy być może za kilka dni zostaną nawet wypisani. Zebraliśmy w jednym miejscu informacje kim są, skąd pochodzą pacjenci zainfekowani koronawirusem i gdzie są hospitalizowani.

Data publikacji: 24-03-2020

Wstrzymano pracę nad nowym odcinkiem "Przyjaciół"

Na walce z koronawirusem skupiają się niemal wszystkie państwa świata. Z powodu pandemii w ostatnim czasie wiele planów filmowych zawiesiło pracę. Wśród nich jest m.in. ekipa, która miała pracować nad powstaniem specjalnego odcinka serialu Przyjaciele.

Data publikacji: 24-03-2020

Uciekał z prędkością 230 km/h przed policją. Wypadł z drogi z pasażerką [WIDEO]

Kierowca samochodu Subaru Impreza, który uciekał przed policją z prędkością 230 km/h mimo, że funkcjonariusze próbowali go zatrzymać, stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Ucierpiała 29-letnia pasażerka auta, która została odwieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę radiowozu.

Data publikacji: 24-03-2020

Ostrzegał kierowców przed policją. Trafił na nieoznakowany radiowóz

20-letni kierowca dostawczego busa ostrzegał innych przed kontrolą prędkości, mrugając do nich światłami. Miał jednak pecha, bo trafił na jadący z naprzeciwka nieoznakowany radiowóz. Policjanci podziękowali mu za uprzejmość... mandatem.

Data publikacji: 24-03-2020

Odwołali im koncerty - Łydka Grubasa nadawała w sieci. Koncert online przerwała policja

Z powodu epidemii koronawirusa zespół Łydka Grubasa postanowił transmitować dla fanów koncert przez swój kanał na Youtube. Imprezę przerwała jednak policja.

Data publikacji: 24-03-2020

Twardoch i Orbitowski piszą książkę. Chcą w ten sposób wesprzeć lekarzy

Razem ze Szczepanem Twardochem zastanawialiśmy się co by tu zrobić, aby rozjaśnić te smutne dni sobie, ale i Wam wszystkim. W ten sposób narodził się detektyw Zdzisław Zarazek - mówi pisarz Łukasz Orbitowski, który wspólnie z innym autorem zdecydował się publikować w internecie powieść pisaną na spontanicznie, epizodycznie i podług rozkazów serca.

Data publikacji: 24-03-2020