Artykuły z dnia: 23-11-2021

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. No i przyszła kolej na mnie... jestem już w szpitalu pod świetną opieka - napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję w miarę łatwo.

Data publikacji: 23-11-2021

USA. Członek ekipy filmowej "Rust" Serge Svetnoy pozywa Aleca Baldwina

Jeden z członków ekipy filmowej, który był świadkiem tragicznego wypadku na planie filmu Rust, gdy Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę kamery Halynę Hutchins, złożył w środę do sądu w Los Angeles pozew cywilny. Serge Svetnoy zarzuca Baldwinowi i producentom filmu zaniedbania podczas kręcenia zdjęć.

Data publikacji: 23-11-2021

Wypadek na ul. Sokratesa. Marcin Warchoł: wyrok jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny

Wyrok w sprawie wypadku drogowego przy ul. Sokratesa jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny - powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Chodzi o wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, który w poniedziałek uznał Krystiana O. za winnego nieumyślnego spowodowania wypadku i skazał go za to na 7 lat i 10 miesięcy więzienia.

Data publikacji: 23-11-2021

Rybnik. Pijany mężczyzna wjechał w radiowóz. Miał dwa promile

27-kierowca został zatrzymany przez policjantów z Rybnika. Pijany mężczyzna siedział za kierownicą auta. Kiedy mundurowi podeszli do drzwi samochodu, kierujący zaczął cofać i uderzył w radiowóz.

Data publikacji: 23-11-2021

Mikołajkowy Blok Reklamowy. Sławomir zachęca do udziału w akcji

- 6 grudnia włączamy Polsat i dajemy szansę na to, żeby było czuć piniądz - zachęca Sławomir, który weźmie udział w tegorocznym Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dochód z reklam zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Data publikacji: 23-11-2021