Artykuły z dnia: 21-06-2021

Świętokrzyskie. Wypadek na obwodnicy. Czworo dzieci rannych

Dwa samochody osobowe zderzyły się na obwodnicy Daleszyc (woj. świętokrzyskie). Sześć osób zostało rannych, w tym czworo dzieci.

Data publikacji: 21-06-2021

Łódź. Zderzenie auta osobowego z motocyklem. Nie żyją dwie osoby

- Motocykl zderzył się z samochodem osobowym - przekazał mł. bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik straży pożarnej. Dwie osoby nie żyją, a jedna jest ranna. Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku.

Data publikacji: 21-06-2021

Jeśli masz te objawy, to znaczy, że nie powinieneś jeść truskawek [lista]

Sezon na truskawki w pełni. Koktajle, pierogi, knedle, desery, truskawki możemy jeść pod każdą postacią i w każdej ilości. Jak się jednak okazuje, nie każdy powinien jeść te owoce. Truskawki to owoce silnie uczulające. Zobaczcie, kiedy powinniśmy zrezygnować z jedzenia tych pysznych owoców.

Data publikacji: 21-06-2021

Te osoby dostaną pełną Czternastą Emeryturę. Oto zasady wypłacania pełnego świadczenia

W 2021 roku po raz pierwszy emeryci dostaną czternastą emeryturę. W przeciwieństwie do trzynastej emerytury to świadczenie jest jednorazowe i nie trafi do wszystkich emerytów. Zobaczcie, kto może liczyć na wypłatę dodatkowego świadczenie emerytalnego i co trzeba zrobić, aby je dostać.

Data publikacji: 21-06-2021

Francja. Kopia obrazu "Mona Lisa" sprzedana za prawie 3 mln euro

W paryskim domu aukcyjnym Christies europejski kolekcjoner zakupił XVII-wieczną kopię obrazu Leonarda da Vinci Mona Lisa za 2,9 mln euro. To rekordowa cena za reprodukcję tego słynnego dzieła.

Data publikacji: 21-06-2021

Stan zdrowia Kazika Staszewskiego polepszył się. Kult wraca z koncertami

Kult wraca do koncertowania. Stan zdrowia Kazika Staszewskiego poprawił się na tyle, że w czwartek zespół poinformował, iż wraca na scenę. Zaledwie dwa dni wcześniej grupa informowała o przełożeniu wszystkich koncertów ze względu na niedyspozycję wokalisty.

Data publikacji: 21-06-2021

Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie. Gośćmi gwiazdy serialu "Dom z Papieru"

Na początku lipca rozpocznie się największy festiwal muzyki filmowej w Polsce. 5. Arena Festival Film & Music 2021 odbędzie się 2-3 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie. Na żywo będzie można posłuchać m.in. muzyki z serialu Netflix Dom z Papieru w wykonaniu Cecilii Krull. Ostródę odwiedzi wielu zacnych gości. - Będzie się działo - zapowiada prof. Piotr Sułkowski, organizator festiwalu.

Data publikacji: 21-06-2021