Artykuły z dnia: 20-11-2021

USA. Członek ekipy filmowej "Rust" Serge Svetnoy pozywa Aleca Baldwina

Jeden z członków ekipy filmowej, który był świadkiem tragicznego wypadku na planie filmu Rust, gdy Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę kamery Halynę Hutchins, złożył w środę do sądu w Los Angeles pozew cywilny. Serge Svetnoy zarzuca Baldwinowi i producentom filmu zaniedbania podczas kręcenia zdjęć.

Data publikacji: 20-11-2021

Tradycji stanie się zadość. "Kevin sam w domu" w święta w Polsacie

Bez tego filmu wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt. Fani rezolutnego chłopca nie będą zawiedzeni - już tradycyjnie telewizja Polsat pokaże Kevina samego w domu. - Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta należy do tych drugich - poinformował Stanisław Janowski prezes zarządu stacji.

Data publikacji: 20-11-2021

Pościg ulicami Łodzi. 22-latek uciekał bez prawa jazdy i aktualnych dokumentów

Jazda z prędkością 108 km/h, niezatrzymanie się do kontroli policyjnej, brak prawa jazdy, polisy OC i aktualnych badań technicznych pojazdów - to wszystko miał na sumieniu 22–latek, który ulicami Łodzi uciekał przed policyjną grupą SPEED. Mężczyzna stanie teraz przed sądem.

Data publikacji: 20-11-2021

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nie żyje potrącona kobieta i dwóch mężczyzn z subaru

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna, to wynik tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek rano w miejscowości Radestów w powiecie przysuskim śmiertelnie (woj. mazowieckim). Na miejscu pojawił się helikopter LPR. Wśród ofiar jest były radny z Łodzi Sebastian Tylman. Samorządowiec miał 42 lata.

Data publikacji: 20-11-2021

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. No i przyszła kolej na mnie... jestem już w szpitalu pod świetną opieka - napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję w miarę łatwo.

Data publikacji: 20-11-2021