Artykuły z dnia: 20-11-2020

Singham – stróż prawa w akcji

Wśród tysięcy filmów dostępnych online znaleźć można prawdziwe perełki, o których europejski widz z pewnością mógł nie słyszeć. Do tej grupy z całą pewnością zaliczyć można bollywoodzkie perełki, które rzadko cieszą się dużą popularnością chociażby w Polsce. Jedną...

Data publikacji: 20-11-2020

Zara Larsson – szwedzka wokalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Zara Larsson jest szwedzką piosenkarką, która karierę rozpoczęła dzięki udziałowi w programach typu talent-show. Zrobiło się o niej głośno za sprawą takich hitów jak „Lush Life”, „Ain’t My Fault”, „Never Forget You” czy „This One’s...

Data publikacji: 20-11-2020

Horoskop dzienny na piątek, 20 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona...

Horoskop dzienny na piątek, 20 listopada 2020. Wszystkie znaki zodiaku powinny przeczytać horoskop na dziś z wielka uwagą. Ten horoskop podaje wskazówki i zapowiada ważne zdarzenia. Sprawdź koniecznie swój znak zodiaku. Przepowiednie wróżki Matary i jej interpretacja zapisanych w gwiazdach znaków mogą być pomocne da każdego znaku zodiaku. Wróżka ma dla Ciebie cenne rady i ostrzeżenia. Horoskop na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa... podpowie Ci, co Cię czeka.

Data publikacji: 20-11-2020

PKN ORLEN sfinalizuje budowę szpitala tymczasowego w Płocku do końca listopada br.

Budowa placówki na terenie Centrum Badawczo-Rozwojowego jest już na poziomie 70 proc. zaawansowania. - Dzięki zaangażowaniu spółek i pracowników Grupy ORLEN, budowany od podstaw szpital tymczasowy w Płocku, zakończymy w wyznaczonym terminie- mówią przedstawiciele koncernu.

Data publikacji: 20-11-2020

Czy możesz pracować, gdy masz COVID-19? Co z pracą zdalną podczas izolacji domowej?

Praca podczas izolacji wzbudza wiele kontrowersji. Osoba chora na COVID-19 może skorzystać z wynagrodzenia chorobowego lub zasiłku chorobowego, ale co zrobić, gdy przechodzimy chorobę bezobjawowo? Czy trzeba wtedy zrezygnować z pełnej pensji?

Data publikacji: 20-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 20-11-2020

Koniec obowiązku płacenia abonamentu RTV? Rewolucyjny wyrok, ale nadal mogą czekać nas kary! [20.11.2020]

Wyrok sądu w Poznaniu jest korzystny dla osoby, która nie płaciła abonamentu RTV. Czy przełomowy wyrok może być ratunkiem dla wielu dłużników? Na razie abonament jest nadal obowiązkowy.

Data publikacji: 20-11-2020

IV liga: Orzeł Piaski Wielkie pokonał Słomniczankę

W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, który odbył się w czwartkowy (19.11.2020 r.) wieczór, Słomniczanka przegrała 1:2 z Orłem Piaski Wielkie. Drużyna ze Słomnik, będąca gospodarzem na boisku AWF w Krakowie, objęła prowadzenie w 15 minucie po golu Piotra Saroty. W 24 min wyrównał Mateusz Ciesielski, a zwycięską bramkę dla Orła zdobył w 80 min Maciej Śliski.

Data publikacji: 20-11-2020

Najbardziej irytujące znaki zodiaku. Te osoby są nie do wytrzymania według astrologów [lista - 20.11.2020]

Które znaki zodiaku są najbardziej irytujące? Według astrologii aż pięć spośród 12 znaków zodiaku to ludzie, którzy mają charakter trudny do wytrzymania, są drażniący i denerwujący. Jesteś jednym z nich? Sprawdź koniecznie!

Data publikacji: 20-11-2020

Nie żyje Witold Sadowy. Aktor miał ponad 100 lat

W niedzielę odszedł Witold Sadowy, aktor teatralny, kronikarz życia artystycznego - poinformował na Facebooku Związek Artystów Scen Polskich. Sadowy miał ponad 100 lat. Jako aktor był związany z warszawskimi teatrami m.in. Rozmaitości, Polskim, Komedii.

Data publikacji: 20-11-2020

"Nie chcemy tych ukradzionych pieniędzy". Kult o rządowym wsparciu

Nie chcemy tych ukradzionych wam pieniędzy - napisał na swoim facebookowym profilu zespół Kult. Jeśli rząd komuś daje, to znaczy, że przedtem komuś zabrał - podkreślają artyści we wpisie. To odpowiedź na pomoc dla sektora kultury i artystów, którą w piątek zapowiedział wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

Data publikacji: 20-11-2020

Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.

Data publikacji: 20-11-2020

Nagroda Bookera. Ogłoszono nazwisko zwycięzcy

Laureatem Międzynarodowej Nagrody Bookera za rok 2020 został Douglas Stuart za książkę Shuggie Bain. Szkocki autor przedstawił historię dojrzewającego chłopca, który jest nieco inny od swoich rówieśników, oraz jego silnej matki, którzy próbują przetrwać w Glasgow lat 80. XX wieku.

Data publikacji: 20-11-2020