Artykuły z dnia: 20-09-2021

Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju zagrożona? Film Dziewczyny z Dubaju oparty na faktach. Będzie skandal! Doda już ma kłopoty 20.09.2021

Oparty na faktach film "Dziewczyny z Dubaju" opowiada o seksaferze z udziałem celebrytów. Będzie skandal! Doda już ma problemy przez film "Dziewczyny z Dubaju"! Zobacz, które aktorki i którzy aktorzy zagrają w najbardziej wyczekiwanej produkcji 2021 roku. W galerii prezentujemy pierwsze kadry z filmu Dziewczyny z Dubaju opowiadającego o tzw. aferze dubajskiej.

Data publikacji: 20-09-2021

Horoskop dzienny na poniedziałek 20 września. Sprawdź, co się stanie. Wróżka Matara stawia horoskop zodiakalny [20.09.2021]

Horoskop dzienny na poniedziałek, 20 września 2021 wskaże Ci najlepsze sposoby na pokonanie przeciwności losu. Horoskop przygotowała wróżka Matara. Przepowiada z układu gwiazd i planet, co się wydarzy w poniedziałek. Które znaki zodiaku dzisiaj będą zadowolone z Twojego towarzystwa, a które lepiej omijać. Horoskop zodiakalny pokazuje to wyraźnie. Sprawdź horoskop na dziś.

Data publikacji: 20-09-2021

Nowe osiedle Leśna Enklawa powstaje przy ulicy Kopalnianej w Starachowicach. Będzie tu 180 mieszkań [WIZUALIZACJE]

Przy ulicy Kopalnianej w Starachowicach powstaje osiedle Leśna Enklawa. Będzie w nim 180 mieszkań w kilku blokach.

Data publikacji: 20-09-2021

Dodatkowe 200 zł dla seniorów. Szykuje się nowy dodatek do emerytury. Kto na nim najbardziej skorzysta? [20.09.2021]

Będzie kolejny dodatek do emerytur? Projekt ustawy w tej sprawie jest już gotowy. Świadczenia nie będzie mógł jednak otrzymać każdy. Dodatkowe 200 zł miesięcznie ma trafiać do grupy jedynie około 20 tys. emerytów, niezależnie od wysokości ich świadczenia z ZUS. Kto będzie mógł skorzystać z tej dodatkowej sumy pieniędzy? Poznajcie szczegóły!

Data publikacji: 20-09-2021

Niemcy. Ruszył proces w sprawie "afery spalinowej" Volkswagena

Przed sądem w Brunszwiku rozpoczęło się postępowanie karne przeciwko czterem byłym dyrektorom koncernu Volkswagen. Chodzi o skandal związany z manipulacją wynikami pomiarów emisji spalin - informuje w dziennik Tagesschau.

Data publikacji: 20-09-2021

Śląsk. Kierowca ciężarówki taranował śmietniki i bariery. Miał 3,5 promila alkoholu

Ponad trzy i pół promila alkoholu miał w organizmie kierowca tira, który jadąc ulicami Rudy Śląskiej taranował barierki ustawione przy drodze. Po tym jak pojazd zatrzymał się na sygnalizatorze świetlnym, kierujący próbował jeszcze uciekać pieszo. Kierowcą okazał się być 44-letni obywatel Ukrainy - podała w czwartek policja.

Data publikacji: 20-09-2021

Była mistrzyni świata w szachach pozywa Netflix. Oskarża platformę o seksizm

Gruzinka Nona Gaprindaszwili, była mistrzyni świata w szachach, żąda od platformy Netflix co najmniej 5 mln dolarów odszkodowania za zniesławienie. Chodzi o nieprawdziwe słowa na jej temat, które pojawiają się w serialu Netfliksa Gambit królowej.

Data publikacji: 20-09-2021

Warszawa. Uroczystości pogrzebowe Wiesława Gołasa. "Zachwycał unikalnym talentem"

Uroczystości pogrzebowe Wiesława Gołasa rozpoczęła msza św. w kościele św. Karola Boromeusza na warszawskich Starych Powązkach. Następnie Gołas spoczął w grobie rodzinnym. Twórca ponad 120 ról filmowych, kabaretowych, teatralnych i telewizyjnych zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 90 lat. Żegnam dzisiaj wybitnego artystę i wspaniałego człowieka - przekazał prezydent Andrzej Duda.

Data publikacji: 20-09-2021

Festiwal w Wenecji 2021. Złoty Lew dla filmu "Happening"

Film Happening Audrey Diwan otrzymał Złotego Lwa podczas sobotniej gali zamknięcia 78. festiwalu w Wenecji. Srebrnym Lwem - Wielką Nagrodą Jury uhonorowano Paolo Sorrentino za The Hand of God. Statuetek nie zdobyło Żeby nie było śladów Jana P. Matuszyńskiego.

Data publikacji: 20-09-2021