Artykuły z dnia: 20-05-2020

To KONIEC małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, czy to prawda, że małżeństwo pięknej Megan Fox z Brianem Austinem Greenem to już przeszłość. Potwierdzeniem miało być to, że Fox robiła zakupy bez obrączki, a Green jakiś czas temu dodał w mediach społecznościowych dość wymowny wpis. Ostatecznie potwierdzen...

Data publikacji: 20-05-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 20-05-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 20-05-2020

Emma Stone – przedstawiamy najlepsze filmy z udziałem aktorki

Emma Stone jest obecnie jedną z najbardziej cenionych amerykańskich aktorek. Już jako nastolatka zaczęła brać udział w pierwszych castingach, a jej znakiem rozpoznawczym stał się specyficzny chrapliwy głos. Po raz pierwszy przed kamerami wystąpiła w 2005 roku w serialu „The New Patridge Family...

Data publikacji: 20-05-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 20-05-2020

Afera maseczkowa. Ruch służb, policja weszła do siedmiu miejsc w Małopolsce

Policja bada sprawę zakupu ponad 100 tysięcy maseczek za 5 mln zł, które nie spełniały norm ochrony przed wirusami. We wtorek 19 maja funkcjonariusze pojawili się w siedmiu miejscach w Małopolsce, m.in. w Krakowie, Zakopanem i Brzesku - informuje radio RMF FM.

Data publikacji: 20-05-2020

Wspaniała Żona Rafała Trzaskowskiego jest ze Śląska. Małgorzata Trzaskowska daje oparcie mężowi. Będzie pierwszą damą RP?

Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego? Małgorzata Trzaskowska pochodzi ze Śląska, a konkretne z Rybnika. Tutaj także mieszka jej cała rodzina. To zdecydowana, silna i mądra kobieta, która wie, czego chce w życiu. Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, został oficjalnie przedstawiony jako nowy kandydat PO na prezydenta Polski. Zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, która zrezygnowała z kandydowania. Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie wybrany prezydentem RP, będziemy mieć pierwszą damę Ślązaczkę, bo żona Trzaskowskiego, Małgorzata, pochodzi z Rybnika. Na Śląsku ma rodzinę. Nie wszyscy wiedzą, że ma też siostrę bliźniaczkę.

Data publikacji: 20-05-2020

Trójka pogrążona przez ból Kazika MEMY. Lista przebojów Trójki zniknęła i wstrząsnęła internautami. Kazik niezgodny z konstytucją?

Trójka znika przez ból Kazika? Memy internautów piętnują sytuację związaną z unieważnieniem 1998. notowania listy przebojów na antenie stacji Trójka - Polskie Radio. Internauci pytają, czy Kazik jest niezgodny z konstytucją? Chodzi o wygraną piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój", będącej aluzją do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu na Powązkach w czasie lock-downu i pandemii koronawirusa. Listę unieważniono, a Trójka się rozsypała. Co na to internauci? Zobacz memy.

Data publikacji: 20-05-2020

"Stało się za dużo. Dość". Protesty dziennikarzy Trójki i wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia

Przedstawiciel Kukiz’15 w Radzie Mediów Narodowych złożył wniosek o natychmiastowe odwołanie prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej. Z kolei dziennikarze rozgłośni protestują w sieci. Mamy dość wystawiania Trójki na nieustanne zarzuty zakłamywania rzeczywistości i ingerencji polityków - piszą w mediach społecznościowych, używając hasztagu #muremzatrójką.

Data publikacji: 20-05-2020

Wbił się w transport belek. Kierowca miał wielkie szczęście

Ford Transit najechał na tył ciężarówki przewożącej więźbę dachową. Ładunek wbił się do wnętrza auta dostawczego, uderzając między innymi w fotel kierowcy. Zdjęcia z wypadku, które opublikowali strażacy i policjanci, są przerażające, ale kierowca przeżył to zdarzenie. Trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

Data publikacji: 20-05-2020

Wyprzedził i nagle zahamował. Groźne zdarzenie na drodze ekspresowej nagrała kamera

Do groźnego zdarzenia doszło na trasie S19 w okolicach wsi Dąbrowica (pod Lublinem). Kierowca skody wyprzedził kilka aut, a kiedy znalazł się przed fordem, nagle zahamował. Kierowca forda usiłował ratować się przed zderzeniem ze skodą, ale rozbił się na barierach. - Trwa ustalanie, kto kierował skodą, która odjechała - powiedział polsatnews.pl węźle kom. Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Data publikacji: 20-05-2020

"Winni nie będą mieli już wpływu na media publiczne". Emilewicz o usunięciu piosenki Kazika

- Nie ma miejsca w przestrzeni publicznej dziś, w Polsce, na tego typu zachowania. Mam nadzieję, że Kazik wróci szybko na antenę - powiedziała w programie Wszystko o koronawirusie wicepremier, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, o sytuacji w radiowej Trójce. Zapewniła, że rząd zbada co dokładnie się stało, a ewentualni winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Data publikacji: 20-05-2020

"Głosowanie, które prowadził Niedźwiecki zostało zmanipulowane i sfałszowane"

- Głosowanie na piątkową Listę Przebojów Trójki w jakiś sposób zostało zmanipulowane, wyniki faktyczne były inne niż te podane na antenie - powiedział szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański powołując się na wstępne informacje od kierownictwa radia.

Data publikacji: 20-05-2020