Artykuły z dnia: 20-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 20-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 20-02-2020

Denis Urubko zakończył karierę: „To poważna decyzja”

W poniedziałek Denis Urubko razem z Kanadyjczykiem Donem Bowiem podjął próbę zdobycia Broad Peak (8051 m n.p.m). W czasie wspinaczki Bowie doznał obrzęku, po czym Urubko sprowadził go do bazy, skąd został przetransportowany helikopterem do szpitala. Po odprowadzeniu kolegi Urubko nie chciał m...

Data publikacji: 20-02-2020

Harry Styles został NAPADNIĘTY! Napastnik groził mu nożem...

Harry Styles nieustannie jest na świeczniku. Jakiś czas temu głośno było o tym, że, prawdopodobnie, muzyk jest biseksualny lub jest gejem, o czym świadczyć miały jego najnowsze dzieła muzyczne w których rzekomo dokonał coming outu (możecie przeczytać o tym TUTAJ). Teraz, jak donoszą media&nbs...

Data publikacji: 20-02-2020

Te znaki zodiaku manipulację mają we krwi. Strzeż się ich! Którym znakom zodiaku lepiej nie wierzyć? [19 lutego 2020 r.]

Te znaki zodiaku kochają się w manipulacji. Są w stanie kłamać w żywe oczy. Których znaków zodiaku należy się wystrzegać? Jakie znaki zodiaku są prawdomówne? Pamiętaj – w każdej regule są wyjątki. Ale magiczna wiedza o charakterach znaków zodiaku z pewnością ci się przyda.

Data publikacji: 20-02-2020

Ogromne zniszczenia po pożarze familoków w Czerwionce. Ponad 2 mln zł strat. Kiedy ruszy odbudowa?

Nikt nie został poważnie ranny, ale mieszkańcy stracili dach nad głową. Straty wyniosą ponad 2 mln zł, a odbudowa budynków będize trudna. To najważniejsze informacje po pożarach dwóch familoków w Czerwionce. Doszło do nich we wtorek (18.02) wieczorem przy ul. Hallera i Wolności. Poszkodowani mieszkańcy mogą liczyć na pomoc od gminy.

Data publikacji: 20-02-2020

Warzywa na patelnię wycofane ze sprzedaży. Mrożonka Aldi niebezpieczna dla zdrowia przez bakterię Listeria monocytogenes [19. 2. 2020 r.]

ALDI wycofał ze sklepów mrożonkę, bo jej spożycie może być niezwykle niebezpieczne dla zdrowia. Warzywa na patelnie marki ALL SEASONS powinny zniknąć ze sprzedaży. Powodem wycofanie warzyw ze sklepów ALDI jest wykrycie w nim bakterii Listeria monocytogenes. Warzywa na patelnię można oddać w dowolnym sklepie ALDI bez konieczności posiadania paragonu. Sprawdź numer i partię niebezpiecznego produktu.

Data publikacji: 20-02-2020

Drożeje przejazd A2 na odcinku Nowy Tomyśl - Konin

Od marca kosztował przejazd samochodem osobowym płatnymi odcinkami autostrady A2 Nowy Tomyśl - Konin będzie kosztował 66 zł. Spółka Autostrada Wielkopolska poinformowała, że od 2 marca zmianie ulegają stawki za przejazd wszystkich kategorii pojazdów.

Data publikacji: 20-02-2020

Daytona 500: wypadek podczas wyścigu. Kierowca w stanie ciężkim

Angielski kierowca Ryan Newman uderzył w bandę podczas wyścigu Daytona 500, wchodzącego w skład serii Nascar. Jego auto dachowało, a potem przez kilkanaście sekund sunęło po torze. Spod jego karoserii sypały się iskry, pojawiły się również płomienie.

Data publikacji: 20-02-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 20-02-2020

Skunk Anansie wystąpią w Polsce

Skunk Anansie wracają do Polski. Angielska grupa wystąpi w naszym kraju trzykrotnie. Jeden z koncertów odbędzie się w Warszawie.

Data publikacji: 20-02-2020

Łzy Eltona Johna. "Właśnie straciłem głos" [WIDEO]

Elton John skrócił w niedzielę swój koncert w Auckland w Nowej Zelandii. Ze sceny poinformował fanów, że właśnie stracił głos i nie może dalej śpiewać, po czym zszedł ze sceny. Później przekazał, że niedawno zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.

Data publikacji: 20-02-2020

Jerzy Gruza nie żyje. Minister kultury podsumował twórczość reżysera

- Postać wielkoformatowa, barwna, człowiek-historia polskiej kultury popularnej - powiedział o zmarłym reżyserze Jerzym Gruzie wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Dzięki niemu szare czasy PRL-u stawały się bardziej znośne - podkreślił.

Data publikacji: 20-02-2020