Artykuły z dnia: 19-06-2022

To warto włożyć do portfela, żeby przyciągnąć do siebie pieniądze. Takie są przesądy o bogactwie [19.06.2022]

Kto nie chciałby mieć portfela wypchanego pieniędzmi. Sprawdzamy, jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi. Co przynosi bogactwo i finansowe szczęście a co może odpycha pieniądze od naszego portfela? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii.

Data publikacji: 19-06-2022

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Znamy terminy przelewów [19.06.2022]

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy prawdopodobnie ruszą wypłaty nowych "czternastek".

Data publikacji: 19-06-2022

Eurowizja nie odbędzie się w Ukrainie. "Nie może spełnić wymogów"

Z przyczyn bezpieczeństwa Konkurs Piosenki Eurowizji w 2023 roku nie odbędzie się na Ukrainie - poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Data publikacji: 19-06-2022

Zespół BTS zawiesza działalność. Muzycy chcą skupić się na sobie

Muzycy BTS, popularnego na całym świcie południowokoreańskiego boysbandu ogłosili we wtorek, że zrobią sobie przerwę, by skupić się na solowych projektach. Decyzja oburzyła fanów zespołu. Grupa BTS liczy siedmiu członków.

Data publikacji: 19-06-2022

Świętokrzyskie. Tragiczny finał leśnej wyprawy quadem. Kierowca zginął po zderzeniu z drzewem

36-latek wjechał quadem do lasu pod Kielcami mimo zakazu. Rozbił się o drzewo i zginął. - Z przykrością muszę stwierdzić ze fani off-roadu urządzają swego rodzaju wyścigi czy eksploracje terenów leśnych - zauważył Piotr Fitas z nadleśnictwa Suchedniów.

Data publikacji: 19-06-2022

"Interwencja". Rolnik wypowiedział wojnę motocrossowcom. Rozjeżdżają mu pola

Rolnik i sadownik z Podkarpacia wypowiedział wojnę motocrossowcom, którzy zorganizowali sobie rajd po jego polach, niszcząc uprawy. Mężczyzna nagrał ich i ruszył w pościg. Teraz szuka sprawców m.in. za pomocą internetu. Problem z motocrossowcami oraz użytkownikami quadów mają także inni rolnicy oraz leśnicy. - Nie ma miękkiej gry między nimi a nami - mów jeden z nich reporterowi Interwencji.

Data publikacji: 19-06-2022

Nie żyje Jean-Louis Trintignant. Francuski aktor miał 91 lat

W piątek zmarł słynny francuski aktor, scenarzysta, reżyser filmowy i teatralny Jean-Louis Trintignant. Jak przekazała jego żona Mariane Hoepfner Trintignant, 91-letni gwiazdor odszedł spokojnie, otoczony bliskimi. W filmie Trzy kolory. Czerwony Krzysztofa Kieślowskiego wcielił się w rolę emerytowanego sędziego Josepha Kerna.

Data publikacji: 19-06-2022