Artykuły z dnia: 19-06-2021

Motocyklista zginął podczas próby bicia rekordu

Motocrossowiec Alex Harvill zginął podczas próby bicia rekordu świata w skoku na motocyklu. 28-latek po wybiciu z rampy, przeleciał kilkadziesiąt metrów i z dużą siłą uderzył w nasyp, na którym miał lądować.

Data publikacji: 19-06-2021

Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Zobacz ceny

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Data publikacji: 19-06-2021

Nowych mieszkań zaczyna brakować. W których miastach najbardziej? Co z cenami mieszkań?

W największych miastach deweloperzy sprzedają mieszkania szybciej, niż wprowadzają je na rynek. Gdzieniegdzie sytuacja zaczyna wyglądać niepokojąco. Sprawdź, jak wygląda sytuacja mieszkaniowa w największych miastach Polski.

Data publikacji: 19-06-2021

Stan zdrowia Kazika Staszewskiego polepszył się. Kult wraca z koncertami

Kult wraca do koncertowania. Stan zdrowia Kazika Staszewskiego poprawił się na tyle, że w czwartek zespół poinformował, iż wraca na scenę. Zaledwie dwa dni wcześniej grupa informowała o przełożeniu wszystkich koncertów ze względu na niedyspozycję wokalisty.

Data publikacji: 19-06-2021

Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie. Gośćmi gwiazdy serialu "Dom z Papieru"

Na początku lipca rozpocznie się największy festiwal muzyki filmowej w Polsce. 5. Arena Festival Film & Music 2021 odbędzie się 2-3 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie. Na żywo będzie można posłuchać m.in. muzyki z serialu Netflix Dom z Papieru w wykonaniu Cecilii Krull. Ostródę odwiedzi wielu zacnych gości. - Będzie się działo - zapowiada prof. Piotr Sułkowski, organizator festiwalu.

Data publikacji: 19-06-2021

Ceny paliw najwyższe od lat. Mogą jeszcze wzrosnąć

Ceny paliw na stacjach mogą w przyszłym tygodniu dalej wzrosnąć a skala podwyżek może sięgnąć 5-10 groszy na litrze - uważają analitycy rynku i wskazują, że cena benzyny jest obecnie najdroższa od 2014 roku a olej napędowy od 2018 roku.

Data publikacji: 19-06-2021

Francja. Kopia obrazu "Mona Lisa" sprzedana za prawie 3 mln euro

W paryskim domu aukcyjnym Christies europejski kolekcjoner zakupił XVII-wieczną kopię obrazu Leonarda da Vinci Mona Lisa za 2,9 mln euro. To rekordowa cena za reprodukcję tego słynnego dzieła.

Data publikacji: 19-06-2021