Artykuły z dnia: 19-03-2023

Dodatkowe pieniądze dla emerytów w 2023 roku! Ty też? Takie warunki należy spełnić

Emeryci, którzy ukończyli 65. oraz 75. rok życia mogą otrzymywać wyższe świadczenie emerytalne. Wystarczy spełnić kilka warunków, aby otrzymać nawet 500 zł dodatkowych środków. Niektórzy mogą otrzymać jeszcze więcej. Co więcej, również po 60. i 75. roku życia jest kilka sposobów na dodatkowy zastrzyk gotówki. Zobacz szczegóły!

Data publikacji: 19-03-2023

Śląskie w The Voice Kids! Zobaczcie nasze muzyczne talenty. Kto zachwycił tym razem jury?

Sobotnia odsłona The Voice Kids przyniosła kolejne emocje, świetne sceniczne prezentacje, niespodzianki i zaskakujące rozstrzygnięcia. 18 marca przekroczyliśmy półmetek przesłuchań w ciemno, a uczestnikami scenicznych prezentacji byli reprezentanci Śląskiego. Poszło im znakomicie i będziemy mieli teraz okazję śledzić ich dalszą muzyczną przygodę podczas bitew w TVP2. Zobaczcie, kto zachwycił jurorów!

Data publikacji: 19-03-2023

Bytomski Plac Słowiański. Zielona oaza. Mieszkańcy bardzo go lubią. „Czy to na pewno jest ten brudny, szary Bytom?”

Plac Słowiański w Bytomiu. Zielona oaza. Mieszkańcy bardzo go lubią. Za mnóstwo zieleni, piękne kamienice, ławeczki i... święty spokój. I wcale im nie przeszkadza, że latem przez cały dzień słychać tu krzyki i śmiech dzieci, a wieczorami – poszczekiwanie psów i rozmowy ich właścicieli. Ktoś nieznający tych okolic, zobaczywszy to miejsce, może odnieść wrażenie, że nagle znalazł się w sielskiej, czystej, spokojnej krainie. „Czy to na pewno jest ten brudny, szary Bytom?”

Data publikacji: 19-03-2023

Te rzadkie monety z PRL są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdź koniecznie, które są najdroższe i ile można za nie zarobić!

Stare, rzadkie i najcenniejsze monety z PRL. Pieniądze z tego okresu, są teraz warte nawet kilkaset razy więcej, niż w dniu ich pojawienia się na rynku. Najczęściej poszukiwane monety przez kolekcjonerów są bardzo rzadkie i mają długą historię. Wartość kolekcjonerska niektórych pieniędzy robi ogromne wrażenie. Jakie numizmaty są teraz najcenniejsze? Aukcje z monetami z PRL z roku na rok biją kolejne rekordy popularności. Za te monety kolekcjonerzy są w stanie zapłacić krocie! Zobacz czy masz je w domu!

Data publikacji: 19-03-2023

Łódź. Wypadek na ul. Spornej. Porsche zmiotło przystanek

Sportowe porsche z impetem wjechało w przystanek autobusowy na ulicy Spornej w Łodzi. Dwie osoby zostały ranne. Z nagrania, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wynika, że kierowca porsche miał auto od zaledwie pięciu dni.

Data publikacji: 19-03-2023

Jak wyglądał Chrzanów ponad dziesięć lat temu na zdjęciach Google Street Wiev? Zamiast mostu w stronę Trzebini, przy drodze rosły krzaki

Jak wyglądał Chrzanów ponad dziesięć lat temu na zdjęciach Google Street Wiev? Zamiast mostu w stronę Trzebini, przy drodze rosły krzaki Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 19-03-2023

Oceniamy piłkarzy Cracovii za mecz z Rakowem Częstochowa

Cracovia uległa Rakowowi Częstochowa aż 1:4 w meczu 25. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Piłkarze "Pasów" zaprezentowali się słabo lub bardzo słabo. Oceny (w skali 1 - 10) prezentujemy w GALERII. Przesuwajcie zdjęcia w prawo.

Data publikacji: 19-03-2023

Nie żyje gwiazdor Hollywood. Lance Reddick miał 60 lat

Nie żyje amerykański aktor Lance Reddick. Gwiazdor Hollywood został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Miał 60 lat. Wstępne ustalenia wskazują, że artysta zmarł z przyczyn naturalnych.

Data publikacji: 19-03-2023

Mirosław Kowalczyk nie żyje. Aktor miał 65 lat

Nie żyje Mirosław Kowalczyk - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Grał m.in. w serialu Barwy szczęścia czy Na Wspólnej Miał 65 lat. Informacje o jego śmierci przeniknęły do mediów kilkanaście dni później.

Data publikacji: 19-03-2023

Rick Allen zaatakowany przez nastolatka. Perkusista Def Leppard uderzył głową o chodnik

Grający na perkusji jednoręki członek brytyjskiego zespołu Def Leppard, Rick Allen, został brutalnie zaatakowany przez nastolatka na Florydzie. Ucierpiała też kobieta, która próbowała pomóc muzykowi. Młodociany napastnik został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowany, który podczas przerwy na papierosa przed hotelem został popchnięty i uderzył głową o chodnik.

Data publikacji: 19-03-2023

Holandia: Złodziej samochodów wpadł, bo włączył się alarm. Nawigację miał ustawioną na Polskę

59-letniego mężczyznę z Besta w Holandii obudził alarm dźwiękowy dochodzący z jego auta Kia Sportage. Zanim zareagował, złodziej odjeżdżał. Niecałe 10 minut później samochód zauważono przez policjantów. Po zatrzymaniu okazało się, że ustawił nawigację i jechał do Warszawy.

Data publikacji: 19-03-2023