Artykuły z dnia: 18-02-2020

Przybywa aut elektrycznych i stacji ładowania. Rynek czeka na informacje o dofinansowaniu

Po Polsce jeździ prawie 9,1 tys. aut elektrycznych – wynika z najnowszego licznika elektromobilności. Tylko w styczniu br. zarejestrowano ich 462, czyli o 191 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2019 r. Ponadto liczba stacji, na których można ładować elektryczny samochód, przekroczyła tysiąc. Oznacza to, że na jedną przypada około dziesięciu pojazdów na prąd.

Data publikacji: 18-02-2020

Robert Kubica wraca na tor. O wyścigach serii DTM mówi wywiadzie dla Polsat News

- Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) jest nową serią nie tylko dla PKN Orlen, ale także dla mnie. Po raz pierwszy będę się ścigał na torze autem z dachem - mówił w wywiadzie dla Polsat News Robert Kubica. - Sport i biznes wymagają, by dotrzymywać słowa. Poprzez to budujemy swoją rozpoznawalność, siłę i wiarygodność w biznesie. Robert nam w tym pomaga - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Data publikacji: 18-02-2020

Skunk Anansie wystąpią w Polsce

Skunk Anansie wracają do Polski. Angielska grupa wystąpi w naszym kraju trzykrotnie. Jeden z koncertów odbędzie się w Warszawie.

Data publikacji: 18-02-2020

Łzy Eltona Johna. "Właśnie straciłem głos" [WIDEO]

Elton John skrócił w niedzielę swój koncert w Auckland w Nowej Zelandii. Ze sceny poinformował fanów, że właśnie stracił głos i nie może dalej śpiewać, po czym zszedł ze sceny. Później przekazał, że niedawno zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.

Data publikacji: 18-02-2020

Jerzy Gruza nie żyje. Minister kultury podsumował twórczość reżysera

- Postać wielkoformatowa, barwna, człowiek-historia polskiej kultury popularnej - powiedział o zmarłym reżyserze Jerzym Gruzie wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Dzięki niemu szare czasy PRL-u stawały się bardziej znośne - podkreślił.

Data publikacji: 18-02-2020