Artykuły z dnia: 17-06-2021

Pijane wjechały w stację benzynową. Na widok policji uciekły do lasu

Trzy pijane kobiety spieszyły się na stację benzynową po alkohol, ale ich auto u samego celu wypadło z zakrętu, wbiło się w płot i uszkodziło trzy inne samochody. Kobiety najpierw usiłowały zepchnąć uszkodzony pojazd z ogrodzenia. Gdy to się nie udało, a nadjechała właśnie policja, wszystkie rozbiegły się po lesie.

Data publikacji: 17-06-2021

Hybrydowe wozy konne na trasie do Morskiego Oka. Póki co, tylko testowo

Prototyp wozu konnego wspomaganego napędem elektrycznym powiezie turystów do Morskiego Oka. Testy hybrydowego wozu mającego odciążyć konie zaplanowano na drugą połowę czerwca - zapowiada Tatrzański Park Narodowy (TPN). Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, to nowoczesne wozy wejdą do użytku na stałe.

Data publikacji: 17-06-2021

Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na to gigantyczne pieniądze. Stawki za unikaty

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Data publikacji: 17-06-2021

W tych zawodach brakuje pracowników w całej Europie, również w Polsce

Istnieją zawody, w których jest praca, niezależnie od kraju. Są to tzw. zawody deficytowe, gdzie zapotrzebowanie na fachowców i specjalistów przewyższa liczbę dostępnych osób. Sprawdziliśmy, na jakich pracowników jest największy popyt w Europie.

Data publikacji: 17-06-2021

Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie. Gośćmi gwiazdy serialu "Dom z Papieru"

Na początku lipca rozpocznie się największy festiwal muzyki filmowej w Polsce. 5. Arena Festival Film & Music 2021 odbędzie się 2-3 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie. Na żywo będzie można posłuchać m.in. muzyki z serialu Netflix Dom z Papieru w wykonaniu Cecilii Krull. Ostródę odwiedzi wielu zacnych gości. - Będzie się działo - zapowiada prof. Piotr Sułkowski, organizator festiwalu.

Data publikacji: 17-06-2021

"Zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze". Kult przekłada koncerty

Kult przekłada wszystkie swoje koncerty. Jest to spowodowane stanem zdrowia Kazika Staszewskiego. Walka trwa - napisał Kult na swoim facebooku.

Data publikacji: 17-06-2021

Weekend z książką. Plener Literacki w Warszawie

Plener Literacki w Warszawie to trzy dni spotkań z autorami i kiermasz książek. Wydarzenie odbędzie się od 18 do 20 czerwca w Ogrodzie Saskim w Warszawie.

Data publikacji: 17-06-2021