16-latka walczy o życie. Pijany kierowca staranował auto z rodziną [NAGRANIE WYPADKU]

Jest nagranie tragicznego wypadku w Łodzi, jak spowodował pijany kierowca audi. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w fiata. Z nagrania wynika, ze jego kierowca nie miał szans uniknąć wypadku. Wiózł on troje dzieci, wszystkie leżą w szpitalu. Najbardziej poszkodowana 16-latka walczy o życie, rokowania niestety nie są najlepsze. Sprawca usłyszał zarzuty.


Inne artykuły

Nie żyje Jerzy Pilch. Pisarz zmarł w swoim domu

Nie żyje Jerzy Pilch, pisarz i laureat Nagrody Literackiej Nike. Zmarł w piątek po południu w swoim domu w Kielcach - przekazała Wyborcza, a informację tę potwierdziło Muzeum Literatury. Od kilku dni 67-letni pisarz miał problemy z ciśnieniem.

Data publikacji: 02-06-2020

Legendarny Clint Eastwood kończy 90 lat

W niedzielę 90. urodziny obchodzi jeden z najbardziej popularnych amerykańskich aktorów - Clint Eastwood. Mimo tego, że na całym świecie znany jest ze swoich ról filmowych, bardziej doceniony został jako reżyser. Próbował swoich sił również jako producent.

Data publikacji: 02-06-2020

Nie żyje Christo. Artysta "opakował" m.in. budynek Reichstagu

W wieku 84 lat w Nowym Jorku zmarł pochodzący z Bułgarii artysta-abstrakcjonista Christo (Jawaszew), który wraz z żoną, Jeanne-Claude w 1985 r. opakował paryski Pont Neuf, a w 1995 r. budynek Reichstagu w Berlinie. O śmierci poinformowało biuro artysty.

Data publikacji: 02-06-2020

Olga Bołądź - aktorka, która wcieliła się w Agatę Mróz-Olszewską. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Olga Bołądź to polska aktorka filmowa i teatralna, którą wiele osób z pewnością zna z filmów Vegi. Obecnie można ją oglądać w serialu „Chyłka”. Kim dokładnie jest ta charyzmatyczna aktorka? Poznajcie ją lepiej!  Wszystko o: Olga Bołądź  Data i miejsce uro...

Data publikacji: 02-06-2020

Zakładnik – problemy na własne życzenie?

Dzisiejszy świat nie jest łatwy – niemal codziennie musimy borykać się problemami prywatnymi i zawodowymi. Nic więc dziwnego, że nierzadko sięgamy po tytuły, w których możemy dostrzec odbicie lustrzane naszej rzeczywistości. O problemach i tajemnicach współczesnego świata m&...

Data publikacji: 02-06-2020