Artykuły z dnia: 16-02-2020

Małgorzata Socha odrzuciła rolę w filmie Patryka Vegi. Dlaczego to zrobiła?

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Znana jest między innymi z serialu „Przyjaciółki", czy komedii „Jak poślubić milionera". Może więc się zastanawiać, dlaczego gwiazda nie wystąpiła jeszcze w żadnym filmie Patryka Vegi. Okazuje się, że reżyser, kt&...

Data publikacji: 16-02-2020

Kaja Funez Sokoła, która oskarża Weinsteina o molestowanie, ostro reaguje na słowa Lipińskiej

Blanka Lipińska zbiera właśnie największe baty w historii swojej działalności. Niedawno do kin wszedł jej film, który oparty był na książce „365 dni”, którą napisała. Jak można się domyślić – nie zapisze się on raczej na kartach historii, a krytycy bardzo mocno się o...

Data publikacji: 16-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 16-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 16-02-2020

Te znaki zodiaku manipulują jak profesjonaliści. Strzeż się ich! Którym znakom zodiaku lepiej nie wierzyć? [15.02.2020 r.]

Te znaki zodiaku kochają się w manipulacji. Są w stanie kłamać w żywe oczy. Których znaków zodiaku należy się wystrzegać? Jakie znaki zodiaku są prawdomówne? Pamiętaj – w każdej regule są wyjątki. Ale magiczna wiedza o charakterach znaków zodiaku z pewnością ci się przyda.

Data publikacji: 16-02-2020

Studniówka II LO w Rybniku. To już ostatni bal przed maturą! Zobacz na zdjęciach jak bawi się młodzież Frycza

Czekali na ten dzień najdłużej spośród wszystkich maturzystów z Rybnika. W radlińskim Premium trwa studniówka II LO w Rybniku im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. To już ostatni w Rybniku bal uczniów przed maturą.

Data publikacji: 16-02-2020

Kultowe przedmioty z lat 90. Co nas kręciło u schyłku XX wieku? Piękne wspomnienia

Lata 90.XX wieku. Coraz częściej wyjeżdżamy na Zachód. Wprawdzie na granicach stoi się jeszcze w kolejkach, ale mamy paszporty w domu. Zagraniczne ceny ciągle jeszcze zwalają z nóg, ale ruszamy w podróże po świecie. Wracamy z kolorowymi gadżetami tamtego świata. Jakie były te kultowe przedmioty i inne hity lat 90.? Co nas kręciło u końca XX wieku?

Data publikacji: 16-02-2020

Robert Kubica wraca na tor. O wyścigach serii DTM mówi wywiadzie dla Polsat News

- Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) jest nową serią nie tylko dla PKN Orlen, ale także dla mnie. Po raz pierwszy będę się ścigał na torze autem z dachem - mówił w wywiadzie dla Polsat News Robert Kubica. - Sport i biznes wymagają, by dotrzymywać słowa. Poprzez to budujemy swoją rozpoznawalność, siłę i wiarygodność w biznesie. Robert nam w tym pomaga - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Data publikacji: 16-02-2020

Nissan zamyka fabrykę. Powodem koronawirus

Nissan to kolejny producent samochodów tymczasowo zamykający jedną ze swoich fabryk. Z powodu epidemii koronawirusa nie może otrzymać niezbędnych do wykonania aut materiałów z Chin. Część tamtejszych warsztatów pozostaje zamknięta.

Data publikacji: 16-02-2020

Tarnów leży u samych stóp Tatr? Kto nie wierzy, niech zobaczy zdjęcia Radka. Zapierają dech [ZDJĘCIA]

Aparat fotograficzny to od dawna najlepszy przyjaciel Radosława Iwanickiego. Tarnowianin praktycznie się z nim nie rozstaje. - W plecaku zawsze jest dla niego miejsce, bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać – uśmiecha się. Jest miłośnikiem Tatr i fotografii krajobrazowej nazywanej "dalekimi obserwacjami". Szczyty górskie fotografuje z Tarnowa i okolic, a jego zdjęcia uwodzą, zaskakują i intrygują.

Data publikacji: 16-02-2020

Zachwyt po premierze "Halki" w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Fantastyczny występ Piotra Beczały

Owacje trwały dwadzieścia minut - tak publiczność przyjęła Halką Stanisława Moniuszki w Teatrze Wielkim w Warszawie. Wcześniej najlepszą polską operę narodową w reżyserii Mariusza Trelińskiego oklaskiwali widzowie w Wiedniu. Kamera Wydarzeń była jedyną, którą zaproszono na ten wyjątkowy wieczór.

Data publikacji: 16-02-2020

Obsługa samotności. Jak być singlem w walentynki?

Odpowiadając na pytanie postawione w tytule: oczywiście, że tak. Walentynki to święto miłości, a miłość jest uczuciem, które ma różne oblicza i towarzyszy nam w wielu relacjach, nie tylko partnerskich. Jak wykorzystać potencjał towarzyski, którym już dysponujemy, unikając przy tym pozoru dialogu?

Data publikacji: 16-02-2020

Dobra wiadomość dla fanów Bonda. Jest piosenka tytułowa i najnowszy zwiastun

Miliony odsłuchań w kilka godzin. Piosenka tytułowa z najnowszego Bonda autorstwa 18-letniej wokalistki z Kalifornii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Film No Time To Die trafi do polskich kin 3 kwietnia. Twórcy podzielili się dzisiaj kolejnym zwiastunem.

Data publikacji: 16-02-2020