Artykuły z dnia: 15-04-2021

Liga Mistrzów. Liverpool bezbramkowo zremisował z Realem. Królewscy w półfinale!

Liga Mistrzów. W pierwszym meczu obu drużyn w Madrycie zespół "Królewskich" wygrał 3:1 po dwóch bramach Viniciusa Juniora i trafieniu Marco Asensio. Jedyną bramkę dla Liverpoolu nieco przypadkowo zdobył Mohamed Salah. Tamto spotkanie zdominował zespół Realu i dla dzisiejszych gospodarzy tamten rezultat był bardzo szczęśliwy. Okazało się, że na wagę złota, bo na Anfield padł bezbramkowy remis i to Królewscy zameldowali się w półfinale.

Data publikacji: 15-04-2021

Majątek Krzysztofa Krawczyka nie powala z nóg? Co poza muzyką zostawił wielki artysta? Ile odziedziczyła żona Ewa Krawczyk?

Krzysztof Krawczyk zmarł niespodziewanie 5 kwietnia 2021. Wydawać by się mogło, że tak wielka postać polskiej muzyki przez lata zgromadziła ogromny majątek. Krzysztof Krawczyk żył jednak bardzo skromnie, dużo pieniędzy przekazywał swoim bliskim, miał też nietrafione inwestycje. Ostatnio chciał sprzedać swój luksusowe samochód - Mercedes Sprinter 519 CDI. Jaki zatem majątek pozostawił po sobie Krzysztof Krawczyk? Ile odziedziczyła jego żona Ewa Krawczyk? Sprawdźcie w dalszej części galerii.

Data publikacji: 15-04-2021

Ci pracownicy zostaną zaszczepieni w pierwszej kolejności na COVID-19

Szczepienia pracowników na COVID-19 wzbudzają coraz więcej emocji. W połowie maja rozpoczną się szczepienia organizowane przez pracodawców. Tymczasem resort zdrowia wytypował pracowników, którzy zostaną potraktowani priorytetowo podczas szczepień na COVID-19.

Data publikacji: 15-04-2021

The Soul - ta śmierć ma swoje tajemnice

„The Soul” to chiński kryminał, w którym znalazły się także elementy science-fiction. Wszystko zaczyna się od morderstwa, którego zagadkę próbuje wyjaśnić prokurator. Szybko okazuje się, że sprawwa może być o wiele bardziej mroczna i dotyczyć okultyzmu.  Tytuł...

Data publikacji: 15-04-2021

Tully - opiekunka zupełnie odmieni ich życie

„Tully” to amerykański komediodramat, który swoją premierę miał w 2018. Produkcja opowiada o zmęczonej życiem amerykańskiej rodzinie, która decyduje się na zatrudnienie niani. Nowa osoba diamentralnie odmieni ich życie.  Tytuł oryginalny: TullyGatunek: Komedia / Drama...

Data publikacji: 15-04-2021

Krakowskie absurdy budowlane. Deweloper płakał, jak to wymyślał [zdjęcia] 15.04.2021

W ostatnich dniach głośno jest w Krakowie o inwestycji dewelopera, który w rejonie szpitala Narutowicza postawił dźwig budowlany, który uniemożliwiał loty LPR na szpitalne lądowisko (dźwig został czasowo zdemontowany). W ostatnich miesiącach w Krakowie mieliśmy także sporo innych absurdów budowlanych. Zobaczcie te najbardziej kuriozalne. Kliknij w pierwsze zdjęcie i przeglądaj dalej strzałkami lub wykonując gesty na ekranie smartfona.

Data publikacji: 15-04-2021

Zdalne nauczanie w memach. Lekcje w łóżku i drzemka na matmie. Kiedy powrót do szkoły? Jeszcze trzeba wytrzymać!

Zdalne lekcje. Przywykliście już czy wciąż rwiecie włosy z głowy? Tak czy inaczej zdalne nauczanie to nieustająco wyzwanie dla wszystkich: dzieci, nauczycieli i rodziców. W domach to czasem prawdziwa szkoła przetrwania. Wciąż nie wiadomo, do kiedy szkoły będą zamknięte. Termin powrotu jest odwlekany, na pewno nie stanie się to 25 kwietnia (więcej szczegółów poniżej). Czekając na koniec obostrzeń i powrót do szkół pamiętajcie – nie jesteście w tym sami! Też macie wrażenie, że cały czas spędzacie nad lekcjami i zadaniami? Te MEMY rozbawią Was do łez! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 15-04-2021

Horoskop dzienny na czwartek, 15 kwietnia 2021. Co przepowiada wróżka Teodora? Sprawdź horoskop na dziś, 15.04.2021 r.

Horoskop dzienny wróżki Teodory na czwartek, 8 kwietna, to ważne wskazówki dla znaków zodiaku. Decyzje podjęte rano mogą zaważyć na całym dniu, a nawet najbliższych miesiącach i latach. Przeczytaj swój horoskop uważnie.

Data publikacji: 15-04-2021

Nowe szaty pracowników Disneya. Disneyland za "swobodą wyrażania tożsamości płciowej"

Inkluzywność – to jeden z pięciu filarów, według których Disney buduje atrakcje turystyczne dla zwiedzających w swoich parkach rozrywki. Firma podała do wiadomości, że łagodzi wytyczne co do wyglądu pracowników obiektów. Mają oni dzięki temu łatwiej wyrażać siebie, swoją tożsamość płciową i kulturę.

Data publikacji: 15-04-2021

Dania. Zarekwirują i zlicytują auto za jazdę po alkoholu lub zbyt dużą prędkość. Także pożyczone

Drogówka w Danii zaczęła rekwirować samochody piratom drogowym. Jeśli kierowca złamie przepisy, jadąc zbyt szybko lub mając określone stężenie alkoholu w organizmie, jego auto jest zajmowane i trafia na aukcję. Nie ma znaczenia, czy pojazd jest pożyczony, należy do firmy, bądź członka rodziny. Przepisy mówią, że to ten, kto nim kierował w chwili zatrzymania, odkupi go bądź zwróci pieniądze.

Data publikacji: 15-04-2021

820 kilometrów obwodnic w 10 lat. Jest decyzja rządu

Przyjęta we wtorek uchwała rządu w sprawie ustanowienia programu budowy 100 obwodnic przewiduje powstanie około 820 kilometrów nowych tras w całej Polsce. Program obwodnicowy na lata 2020-2030 ma wartość około 28 mld zł - poinformował resort infrastruktury.

Data publikacji: 15-04-2021

"Ochroniarze sprawdzali mi puls, gdy spałem". Justin Bieber opowiedział o nadużywaniu narkotyków

- Nawet gdy odnosiłem sukcesy, wciąż byłem smutny, wciąż czułem ból, nadal miałem wiele niepozałatwianych spraw. Narkotyki pozwalały mi się wyciszyć, żeby iść naprzód - powiedział Justin Bieber w wywiadze dla magazynu GQ. Piosenkarz opisał nie tylko walkę z używkami, ale również o związku ze swoją żoną i wierze w Boga.

Data publikacji: 15-04-2021

Odkryte miasto w Egipcie większą sensacją niż się zdawało. Archeolożka wyjaśnia

Odkrycie miasta z epoki egipskiego Nowego Państwa, ogłoszone w pierwszej połowie kwietnia, jest większą sensacją niż pierwotnie mówiono. Zapełnia ono lukę w naszej wiedzy o Egipcie - a konkretnie o tym, jak żyli ludzie w tej epoce.

Data publikacji: 15-04-2021