Artykuły z dnia: 15-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 15-02-2020

Wstrzymano europejską premierę Facebook Dating

Facebook stworzył wbudowaną w portal społecznościowy aplikację randkową, która miała zostać włączona w Europie 13 lutego. Facebook Dating ma być konkurencją dla Tindera – jego celem jest pomaganie użytkownikom w poszukiwaniach życiowych partnerów. Aplikacja ta, na podstawie zebra...

Data publikacji: 15-02-2020

Bullock do Aniston w wywiadzie: "Potrafisz być straszną s**ą!"

Jennifer Aniston to jedna z czołowych amerykańskich aktorek, która zasłynęła swoją kultową rolą w serialu „Przyjaciele”. Teraz można było oglądać ją w „The Morning Show”, który został nawet nominowany do Złotego Globu. Aktorka niedawno skończyła 51. lat, co było...

Data publikacji: 15-02-2020

Ewakuacja SCC. 3 alarmy bombowe w Katowicach. Z Silesia City Center ewakuowano 4 tysiące klientów. Policja szuka sprawcy alarmu

Ewakuowano galerię handlową w Katowicach - Silesia City Center. To alarm bombowy. W piątek 14 lutego 2020 po południu Silesia City Center - największa galeria handlowa w Katowicach została ewakuowana. W komunikacie klienci usłyszeli, że powodem są "kłopoty techniczne". Podobna sytuacja miała miejsce w centrach handlowych w wielu polskich miastach. W Katowicach alarm bombowy dotyczył aż trzech miejsc - w tym biurowca przy Francuskiej i kolejnego centrum handlowego. Czynności sprawdzające zakończono około godz. 18.00. Centrum zostało ponownie otwarte dla Klientów. Policja poszukuje sprawcy. Szczegóły poniżej.

Data publikacji: 15-02-2020

Wielka Prywatka dla Wielolatów w Katowicach. Przeboje lat 70., 80. i 90 w Spodku zagrali Izabela Trojanowska, Marek Sierocki i Hirek Wrona

14 lutego w katowickim Spodku odbyła się największa potańcówka w jego historii. Wielka Prywatka dla Wielolatów to nie tylko koncert niezapomnianych przebojów z tamtych lat. W walentynkowy wieczór zaśpiewała m.in. Izabela Trojanowska, składankę hitów przygotował Hirek Wrona, a całość poprowadził Marek Sierocki. Bilety jeszcze są w sprzedaży.

Data publikacji: 15-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 15-02-2020

Nissan zamyka fabrykę. Powodem koronawirus

Nissan to kolejny producent samochodów tymczasowo zamykający jedną ze swoich fabryk. Z powodu epidemii koronawirusa nie może otrzymać niezbędnych do wykonania aut materiałów z Chin. Część tamtejszych warsztatów pozostaje zamknięta.

Data publikacji: 15-02-2020

Te znaki zodiaku manipulują jak profesjonaliści. Strzeż się ich! Którym znakom zodiaku lepiej nie wierzyć? [14.02.2020]

Te znaki zodiaku kochają się w manipulacji. Są w stanie kłamać w żywe oczy. Których znaków zodiaku należy się wystrzegać? Jakie znaki zodiaku są prawdomówne? Pamiętaj – w każdej regule są wyjątki. Ale magiczna wiedza o charakterach znaków zodiaku z pewnością ci się przyda.

Data publikacji: 15-02-2020

Najmodniejsze fryzury damskie w 2020 r. Prawdziwe hity! Nie wiesz, jak się ostrzyc? Najsilniejsze trendy fryzjerskie [14.02.2020]

Fryzury dla kobiet na 2020. Zobacz najsilniejsze trendy na fryzury dla kobiet w 2020 r. Jeśli nie masz pomysłu na nową fryzurę, skorzystaj z naszych porad. Z pewnością znajdziesz inspiracje, które ci odpowiadają. W 2020 r. modne są przede wszystkim fryzury krótkie. Boby, fryzury z grzywką i wszelkie wariacje odważnych cięć.

Data publikacji: 15-02-2020

Zachwyt po premierze "Halki" w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Fantastyczny występ Piotra Beczały

Owacje trwały dwadzieścia minut - tak publiczność przyjęła Halką Stanisława Moniuszki w Teatrze Wielkim w Warszawie. Wcześniej najlepszą polską operę narodową w reżyserii Mariusza Trelińskiego oklaskiwali widzowie w Wiedniu. Kamera Wydarzeń była jedyną, którą zaproszono na ten wyjątkowy wieczór.

Data publikacji: 15-02-2020

Obsługa samotności. Jak być singlem w walentynki?

Odpowiadając na pytanie postawione w tytule: oczywiście, że tak. Walentynki to święto miłości, a miłość jest uczuciem, które ma różne oblicza i towarzyszy nam w wielu relacjach, nie tylko partnerskich. Jak wykorzystać potencjał towarzyski, którym już dysponujemy, unikając przy tym pozoru dialogu?

Data publikacji: 15-02-2020

Dobra wiadomość dla fanów Bonda. Jest piosenka tytułowa i najnowszy zwiastun

Miliony odsłuchań w kilka godzin. Piosenka tytułowa z najnowszego Bonda autorstwa 18-letniej wokalistki z Kalifornii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Film No Time To Die trafi do polskich kin 3 kwietnia. Twórcy podzielili się dzisiaj kolejnym zwiastunem.

Data publikacji: 15-02-2020

Robert Kubica wraca na tor. O wyścigach serii DTM mówi wywiadzie dla Polsat News

- Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) jest nową serią nie tylko dla PKN Orlen, ale także dla mnie. Po raz pierwszy będę się ścigał na torze autem z dachem - mówił w wywiadzie dla Polsat News Robert Kubica. - Sport i biznes wymagają, by dotrzymywać słowa. Poprzez to budujemy swoją rozpoznawalność, siłę i wiarygodność w biznesie. Robert nam w tym pomaga - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Data publikacji: 15-02-2020