Artykuły z dnia: 14-05-2020

Anna Wendzikowska stworzyła swoją markę ubraniową! Prawie rok trzymała to w tajemnicy

Anna Wendzikowska ma swój jasny styl, który dla wielu osób jest pięknym. Wielokrotnie fanki pytały ją, gdzie zaopatruje się w takie sukienki, gdzie kupuje takie piękne kreacje. Z pewnością każdą fankę ucieszy to, że Wendzikowska założyła swoją markę odzieżową. Od prawie roku ukr...

Data publikacji: 14-05-2020

Kobieta wypadła z okna w Zawierciu. Śmigłowiec LPR lądował na ulicy Piłsudskiego

Dramat w Zawierciu. Z okna wypadła kobieta. Środa (13.05.) rozpoczęła się od groźnego zdarzenia na osiedlu Żabki w Zawierciu. Z okna wypadła kobieta. Interweniował śmigłowiec LPR, który lądował na ulicy Piłsudskiego. Są utrudnienia w ruchu.

Data publikacji: 14-05-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 14-05-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 14-05-2020

„Wiedźmin” - mało brakowało, a Henry Cavill nie wystąpiłby w serialu

Najnowsza odsłona sagi Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin”, która ukazała się na Netflixie w 2019 roku, stała się wielkim hitem platformy. Początkowo wielu fanów miało poważne obawy co do obsadzenia w roli Geralta z Rivii Henry’ego Cavilla, który znany był wcześni...

Data publikacji: 14-05-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 14-05-2020

Dyrektor Instytutu Onkologii w Krakowie został odwołany. Konflikt z pracownikami w tle?

Minister Zdrowia odwołał ze stanowiska Konrada Dziobka, dyrektora oddziału Narodowego Instytutu Onkologii przy ul. Garncarskiej w Krakowie. Powodem tej decyzji, był najprawdopodobniej narastający od miesięcy w jednostce kryzys pomiędzy jej szefem, a pracownikami.

Data publikacji: 14-05-2020

Agnieszka Watt: Mój mąż był ciężko chory na COVID-19, ale wierzyłam, że z tego wyjdzie. Mark był przez 40 dni pod respiratorem

Koronawirus to bardzo podstępny i paskudny wirus, który u każdego zakażonego przebiega nieco inaczej, ale nawet najgorsze zapalenie płuc, jakie powoduje, można pokonać - mówi Agnieszka Watt, Polka pochodząca ze Śląska, a od 16 lat mieszkająca w Londynie. Sama zachorowała, chorowała jej rodzina, a mąż Mark przez ponad 40 dni był w szpitalu pod respiratorem. Nam powiedziała, jak nie tracić nadziei, kiedy świat się wali i o sytuacji w Wielkiej Brytanii. Agnieszka Watt była moim gościem w ramach rozmów DZ na kwarantannę.

Data publikacji: 14-05-2020

Można kupić gitarę Kurta Cobaina. Cena wywoławcza - milion dolarów

Gitara akustyczna lidera Nirvany zostanie wystawiona na sprzedaż na aukcji w Los Angeles, która ma odbyć się 19 i 20 czerwca. Wszystko w ramach akcji Music Icons.

Data publikacji: 14-05-2020

Wyprzedził i nagle zahamował. Groźne zdarzenie na drodze ekspresowej nagrała kamera

Do groźnego zdarzenia doszło na trasie S19 w okolicach wsi Dąbrowica (pod Lublinem). Kierowca skody wyprzedził kilka aut, a kiedy znalazł się przed fordem, nagle zahamował. Kierowca forda usiłował ratować się przed zderzeniem ze skodą, ale rozbił się na barierach. - Trwa ustalanie, kto kierował skodą, która odjechała - powiedział polsatnews.pl węźle kom. Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Data publikacji: 14-05-2020

Kręcili "bączki", mercedes kompletnie spłonął

Dwaj bracia urządzili sobie tor wyścigowy na drodze serwisowej autostrady A4 w okolicach Żyrakowa (Podkarpacie). Tak zawzięcie kręcili mercedesem bączki, że doprowadzili do samozapłonu auta.

Data publikacji: 14-05-2020

Kino na razie w plenerze, ale aktorzy wracają na plan. Znoszenie ograniczeń w kulturze

Działalność kin plenerowych, wznowienie prac na planach filmowych, prowadzenie prób i ćwiczeń, dokonywanie nagrań fonograficznych i audiowizualnych oraz prowadzenie indywidualnych zajęć na uczelniach artystycznych zakłada III etap znoszenia ograniczeń w związku z koronawirusem - podało MKiDN.

Data publikacji: 14-05-2020

Koncerty z pełną widownią najwcześniej jesienią 2021 roku

Przez ponad rok cały rynek muzyczny musi się ograniczyć do transmisji internetowych, koncertów samochodowych i plenerowych festiwali z ograniczonym udziałem publiczności. Taka jest opinia Michaela Rapino, prezesa Live Nation, światowego potentata w branży organizacji koncertów.

Data publikacji: 14-05-2020