Artykuły z dnia: 14-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 14-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 14-02-2020

Surowa kara dla Legii za transparenty na meczu z ŁKS-em

W niedzielę odbył się mecz 21. kolejki ekstraklasy z ŁKS Łódź, podczas którego kibice Legii Warszawa wywiesili na „Żylecie” transparent w języku francuskim. Był on adresowany do francuskiego biznesmena Gregoire Nitota, który jest właścicielem firmy Sii Polska i kt&oa...

Data publikacji: 14-02-2020

Meghan Markle SPLAGIATOWAŁA jedno z najważniejszych przemówień w historii Ameryki?!

Meghan Markle chyba nie zalicza swojego najlepszego czasu. Wydawałoby się, że kiedy ogłosi, że zamierza przestać być księżną, spakuje się i wyjedzie to wszyscy dadzą jej spokój. Tym czasem na jaw wyszło, że Meghan Markle dała plamy na całej linii. Mowa o jej wystąpieniu z 2015 roku – we...

Data publikacji: 14-02-2020

W Zakliczynie młoda kobieta rzuciła się w ramiona prezydenta Andrzeja Dudy

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Zakliczynie (woj. małopolskie) Andrzej Duda otrzymał tytuł honorowego obywatela. Uwagę mediów przykuła jednak dziewczyna, która podczas spotkania z mieszkańcami chętnie fotografowała się z głową państwa. W mediach społecznościowych podaje się za Jolkę Rosiek, a jej wpisy oraz zdjęcia, na których pozuje z prezydentem, wywołują coraz większe poruszenie.

Data publikacji: 14-02-2020

Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji przygotowała promocje dla nowych przedsiębiorców. Początkowo zapłacą mniej za czynsz

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się otworzyć działalność gospodarczą w Zabrzu, mogą liczyć na korzystniejsze ceny czynszu oraz krótsze umowy. To efekt nowego programu, którzy przygotowała Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji.

Data publikacji: 14-02-2020

Zjadłam obiad u Arka Milika w Katowicach. Restauracja Arka Milika Food&Ball działa już ponad rok w Galerii Libero. Recenzja

Arkadiusz Milik, urodzony w Tychach jeden z najlepszych obecnie polskich piłkarzy, napastnik włoskiego SSC Napoli, ma też smykałkę do interesów. Zamiast (a może oprócz?) inwestować w wille na Lazurowym Wybrzeżu czy apartamenty w Warszawie, otworzył swoją restaurację Food&Ball w Katowicach, w Galerii Libero. Lokal działa już ponad rok. Wybrałam się tam tuż przed walentynkami, 13 lutego 2020, żeby zjeść obiad. W Food&Ball przywitał mnie sam Arkadiusz Milik.

Data publikacji: 14-02-2020

Robert Kubica wraca na tor. O wyścigach serii DTM mówi wywiadzie dla Polsat News

- Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) jest nową serią nie tylko dla PKN Orlen, ale także dla mnie. Po raz pierwszy będę się ścigał na torze autem z dachem - mówił w wywiadzie dla Polsat News Robert Kubica. - Sport i biznes wymagają, by dotrzymywać słowa. Poprzez to budujemy swoją rozpoznawalność, siłę i wiarygodność w biznesie. Robert nam w tym pomaga - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Data publikacji: 14-02-2020

Nissan zamyka fabrykę. Powodem koronawirus

Nissan to kolejny producent samochodów tymczasowo zamykający jedną ze swoich fabryk. Z powodu epidemii koronawirusa nie może otrzymać niezbędnych do wykonania aut materiałów z Chin. Część tamtejszych warsztatów pozostaje zamknięta.

Data publikacji: 14-02-2020

Horoskop dzienny na piątek, 14.02.2020. Horoskop na dziś: byk, rak, ryby. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy?

Horoskop codzienny na 14.02.2020 r. Co przyniesie nam dzisiejszy dzień? Sprawdź horoskop dzienny na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 14.02.2020. Przeczytaj horoskop na dziś Jakuba Ciećkiewicza i sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach! Sprawdź HOROSKOP DZIENNY na piątek, 14.02.2020 roku.

Data publikacji: 14-02-2020

Milena Rostkowska-Galant zaskoczona na antenie. "Sto lat i Kryształowej Kuli"

- Sto lat i Kryształowej Kuli! - życzył Milenie Rostkowskiej-Galant z okazji urodzin na antenie Polsat News jej taneczny partner Jacek Jeschke. Prezenterka pogody Telewizji Polsat wystąpi w 11. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Nie zabrakło również kwiatów i krótkiego pokazu umiejętności.

Data publikacji: 14-02-2020

Pogrzeb Romualda Lipki. "Bez ciebie trudniej będzie żyć, marzyć, kochać i śnić"

Rodzina, przyjaciele i fani w środę pożegnali Romualda Lipkę, jednego z liderów Budki Suflera. Po mszy św. w archikatedrze muzyk spoczął na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie. Artysta zmarł 6 lutego po długiej chorobie nowotworowej. Miał 69 lat.

Data publikacji: 14-02-2020

Podrzucone "niemowlę" w prezencie dla Gdyni. Trójmiejski Banksy znów zachwycił

Tajemniczy artysta od kilku lat podrzuca w Gdyni swoje betonowe rzeźby. Nikt nie wie, kim jest, ale niemal każdy podziwia jego dzieła. Tym razem w urodzinowym prezencie dla miasta, które wczoraj skończyło 94. lata, podrzucił niemowlę. 

Data publikacji: 14-02-2020