Artykuły z dnia: 13-08-2020

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy – mrożący krew w żyłach plan

Namiętne uczucie potrafi pchnąć ludzi do nawet najbardziej niecnych czynów i postępków. Czasem są to nawet zabójstwa czy starannie przemyślane plany skierowane przeciwko innym. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju motywacje często pojawiają się także w filmach. Jedną z takich prod...

Data publikacji: 13-08-2020

Edward Miszczak i Anna Cieślak planują ślub? Kto będzie ich świadkiem?

O tym, że Edward Miszczak związał się z aktorką „Na Wspólnej” - Anną Cieślak - mówiło się już w połowie kwietnia. Później aktorka postanowiła opublikować na Instagramie wymowny wpis, w którym ewidentnie odnosiła się do związku z dyrektorem TVN-u. Anna Cieślak...

Data publikacji: 13-08-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 13-08-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 13-08-2020

Te znaki zodiaku mogą być bogate. Dobrostan to coś, co kochają i przyciągają. Które znaki zodiaku mogą liczyć na skarb?

Niektóre znaki zodiaku kochają się w obfitości. Kiedy słyszą o majątku, świecą im się oczy. Inne z kolei oczekują przede wszystkim bogactwa uczuć. Gdy myślą „fortuna”, widzą przede wszystkim szczęście rodzinne i szczęście w miłości. Sprawdź, do której grupy znaków zodiaku należysz! Dowiedz się, jak najlepiej budować swoje bogactwo i co nim jest.

Data publikacji: 13-08-2020

Koronawirus na Śląsku. Najnowsze dane o zakażeniach koronawirusem i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 13-08-2020

Upamiętnienie Kutza: Katowice chętne do finansowania festiwalu. Miasto przejmuje dom reżysera w Szopienicach na muzeum i centrum kulturalne

Jak trwale upamiętnić postać i twórczość Kazimierza Kutza w Katowicach? Za nami pierwsze spotkanie w tej sprawie z władzami miasta. Przed nami kilka miesięcy rozmów, w trakcie których różne instytucje muszą dojść do sensownego porozumienia.

Data publikacji: 13-08-2020

Jechał autem bez drzwi. Miał prawie 1,8 promila alkoholu

25-letni mężczyzna postanowił wybrać się na przejażdżkę, będąc pod wpływem alkoholu. Na niedzielną wyprawę po wsi Wykno (woj. łódzkie) wybrał nietypowy pojazd. Jego auto nie posiadało m.in. drzwi oraz pokrywy silnika.

Data publikacji: 13-08-2020

Hala pełna skradzionych silników samochodowych. Wielka akcja policji na Mazowszu

Ponad 200 stołecznych policjantów wspólnie ze Strażą Graniczną i inspektorami ochrony środowiska zabezpieczyło 27 pojazdów skradzionych w Polsce jak i na terenie Europy. Zabezpieczono też ponad tysiąc samochodowych części. Same silniki wypełniły teren pokaźnej hali.

Data publikacji: 13-08-2020

Te komendy powinien znać pies KAŻDEJ RASY! [TOP 10] [12.08]

Jakiej komendy nauczyć psa jako pierwszej? Jak sprawić, aby pies mnie słuchał? W jaki sposób trenować z psem, aby był grzeczny i ułożony? - każdy właściciel psa prędzej czy później zmierzy się z tymi dylematami. W tym materiale podpowiadamy, jak się zmierzyć z nauką komend takich jak "siad" i "leżeć" i poprawić swoje relacje z psem, a także relacje psa z otoczeniem!

Data publikacji: 13-08-2020

Chłopiec z Nigerii tańczył w błocie, na deszczu. Otrzymał stypendium baletowe w Nowym Jorku [WIDEO]

11-letni Anthony Madu z Lagos w Nigerii marzył, aby tańczyć w balecie. Swoje umiejętności nagrał telefonem i zamieścił w internecie. Film z chłopcem tańczącym w błocie, na deszczu, zobaczyła laureatka m.in. Oscara i Złotego Globu aktorka Viola Davis. To był przełomowy moment w życiu nigeryjskiego dziecka.

Data publikacji: 13-08-2020

"Bareja by się nie powstydził". Gąsowski o zasadach w samolocie

Piotr Gąsowski wybrał się ostatnio w podróż samolotem do Szczecina. Prowadzący program Twoja twarz brzmi znajomo podzielił się w mediach społecznościowych swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa na pokładzie maszyny.

Data publikacji: 13-08-2020

Antonio Banderas zakażony koronawirusem

Jestem zmuszony świętować 60. urodziny na kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, chorobę wywołaną przez koronawirusa - poinformował we wtorek w mediach społecznościowych hiszpański aktor Antonio Banderas. Jak dodał, czuje się dobrze.

Data publikacji: 13-08-2020