12 tysięcy kierowców nie zapłaciło za parkowanie. Mandaty wystawiła e-kontrola

Dwa elektryczne samochody stołecznego Zarządu Dróg Miejskich, które rozpoczęły kontrolę opłat parkingowych, w pierwszym miesiącu pracy sprawdziły 102 tys. 934 samochody. Okazało się, że za parkowanie nie zapłaciło ponad 12 tys. kierowców. Mandaty zostały im wystawione automatycznie. Teraz, w porównaniu do stycznia ubiegłego roku, bilet parkingowy opłaca o 12 proc. kierowców więcej.


Inne artykuły

Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach

- Postanowiliśmy spędzić trochę czasu osobno i zastanowić się nad tym, czego chcemy od życia - poinformowała aktorka Pamela Anderson. Gwiazda Słonecznego patrolu w styczniu w czasie prywatnej ceremonii w Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta filmów takich jak Batman, Rain Man i Narodziny Gwiazdy. Małżeństwo ogłosiło, że się rozstaje po upływie niecałych dwóch tygodni.

Data publikacji: 05-02-2020

Telekamery "Tele Tygodnia" 2020. Gwiazdy Telewizji Polsat z nagrodami

Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial Zawsze warto - oto gwiazdy i produkcja Telewizji Polsat, które zwyciężyły w 23. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu. Dziękujemy!

Data publikacji: 05-02-2020

Aktorka Shannen Doherty ponownie walczy z rakiem

- Jestem przerażona, bardzo się boję - wyznała Shannen Doherty, gwiazda słynnego serialu Beverly Hills, 90210 w programie Good Morning America. Jeszcze w 2017 roku aktorka poinformowała, że nowotwór, na który zachorowała, przeszedł w stan remisji. Po trzech latach choroba wróciła.

Data publikacji: 05-02-2020

Roma Gąsiorowska MIAŁA WYPADEK! Pokazała zdjęcia obrażeń

Roma Gąsiorowska to jedna z gwiazd, która niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnie i równie niechętnie pokazuje cokolwiek, co zahacza o jej prywatność. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i poinformowała swoim fanów, że… miała wypadek. Dodała zdjęcia tego, co jej się...

Data publikacji: 05-02-2020

Pojawiły się fałszywe witryny Disney +

Już w marcu ma zacząć działać we Francji platforma streamingowa Disney +. Okazało się, że internetowi oszuści dopatrzyli się w tym możliwości nieuczciwego zarobku. Przed działaniami takich osób ostrzega francuska federacja konsumentów Que Choisir, do której zaczęły wpływać skarg...

Data publikacji: 05-02-2020