Artykuły z dnia: 11-08-2022

Chorzów. Fest Festival 2022. Rozkręca się imprezowe szaleństwo! Mamy zdjęcia z wieczornych koncertów pierwszego dnia!

Pierwszy dzień Fest Festivalu 2022. Z każdą godziną w Parku Śląskim jest coraz więcej osób, a festiwalowa zabawa rozkręciła się już na dobre. Wieczorem, dzięki licznym iluminacjom impreza wkroczyła w nowy wymiar, a na scenie pojawiają się coraz większe gwiazdy. Swoje koncerty zagrali już m.in.: Julia Wieniawa, NÓW, GLASSE, White 2115, Golan, LuLu Malina i Woodkid. Nocą wystąpią jeszcze Flirtini, Karaś / Rogucki, Claptone, slowthai i Astrix.

Data publikacji: 11-08-2022

Lekkoatletyka. Damian Czykier nie zarobił na diamenty. Słaby start Polaka w Monako. Masterka z Jamajki goni młodsze aż miło

Podczas dziesiątego w tym sezonie mityngu lekkoatletycznego zaliczanego do lukratywnego cyklu Diamentowej Ligi - „Herculis EBS”, który odbył się w Monako, jedyny Polak startujący w tych zawodach, Damian Czykier zajął dopiero siódme miejsce w biegu na dystansie na 110 metrów przez płotki, z przeciętnym czasem 13.46. Nasz zawodnik stracił do zwycięzcy, słynnego Amerykanina Granta Hollowaya aż 0.47 sekundy, co w tej konkurencji jest… przepaścią.

Data publikacji: 11-08-2022

Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Ile?

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka. Zobaczcie!

Data publikacji: 11-08-2022

Masz taki banknot? Sprawdź w portfelu! Możesz być bogaty! Zobaczcie najdroższe i najbardziej wartościowe banknoty! [Lista]

Banknot, który masz w portfelu, może być warty kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Jak to możliwe? Znaczenie ma jego numer seryjny. Które banknoty są najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Ile są warte? Sprawdź, jakie banknoty trzymasz w portfelu. Możesz zarobić na nich fortunę! Zobacz listę!

Data publikacji: 11-08-2022

Ciągnik wywrócił się w Beskidzie Sądeckim. Strażacy w akcji. Ranny mężczyzna w szpitalu

We wciśniętej pomiędzy góry Beskidu Sądeckiego miejscowości Obidza wywrócił się ciągnik rolniczy. Na pomoc ruszyli strażacy oraz ratownicy medyczni. Jeden z dwóch mężczyzn jadących tym pojazdem doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala.

Data publikacji: 11-08-2022

Zderzenie aut na skrzyżowaniu dwóch krajówek i drogi powiatowej. 15-latka w szpitalu

Ze swoich baz niespełna kilometr musieli pokonać wozami bojowymi strażacy, a nieco ponad kilometr ratownicy medyczni jadący karetką Pogotowia Ratunkowego, by dotrzeć do poszkodowanych w wyniku zderzenia dwu aut w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulic Barskiej, Witosa i Pieczkowskiego, czyli dróg krajowych nr 28 i 75, z drogą powiatową prowadzącą do Wilczysk. Niestety z miejsca wypadku do szpitala musiała trafić 15-letnia pasażerka jednego z rozbitych pojazdów.

Data publikacji: 11-08-2022

Olivia Newton-John nie żyje. Była gwiazdą musicalu "Grease"

Olivia Newton-John - aktorka i piosenkarka znana m.in. z kultowego musicalu Grease zmarła w wieku 73 lat - podało CNN.

Data publikacji: 11-08-2022

Hongkong: Podczas koncertu boysbandu na tancerzy runął ekran

Podczas koncertu boysbandu Mirror w Hongkongu na wykonawców spadł ekran. Dwie osoby z zespołu zostały ranne. Występ przerwano i poproszono uczestników o opuszczenie hali.

Data publikacji: 11-08-2022

Hiszpania. Shakira oskarżona o oszustwa podatkowe. Wiadomo, o jaką karę wniesie prokuratura

Hiszpańscy prokuratorzy zapowiedzieli w piątek, że zwrócą się do sądu o skazanie kolumbijskiej gwiazdy muzyki pop Shakiry na osiem lat i dwa miesiące więzienia, jeśli zostanie uznana za winną w procesie w sprawie jej rzekomych oszustw podatkowych.

Data publikacji: 11-08-2022

"Interwencja". Zezłomowano mu auto, bo było rzadko używane. Donieśli sąsiedzi

Z osiedlowego parkingu odholowano Forda Mondeo pana Zbigniewa. Mieszkańcy zgłosili, że nie jest ono używane. Auto było myte, miało tablice rejestracyjne, powietrze w oponach i ubezpieczenie. Z powodu choroby i hospitalizacji dopiero po pewnym czasie mężczyzna zaczął odwiedzać urzędy w poszukiwaniu pojazdu. Okazało się, że ford został zezłomowany. Materiał Interwencji.

Data publikacji: 11-08-2022

Wyszków. Areszt dla pijanego 23-latka, który potrącił ludzi i uciekł. Wstrząsające wideo

Policja z Wyszkowa zatrzymała 23-letniego kierowcę, który usłyszał zarzuty potrącenia ludzi przechodzących przez przejście dla pieszych w tym mieście. W nocy z soboty na niedzielę wjechał fordem w grupę ludzi na pasach i odjechał nie zatrzymując się. Trzy ranne osoby przewieziono do szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca powiatu.

Data publikacji: 11-08-2022