Artykuły z dnia: 11-01-2021

Poradnik Headspace: Medytacja - weź głęboki wdech...

"Poradnik Headspace: Medytacja" to poradnik animowany, który opowiada o plusach medytacji i przedstawia techniki, które można wykorzystać, jeśli tylko ktoś chce to praktykować.  Rok produkcji: 2021 Oryginalny tytuł: Headspace: Guide to Meditation Sezony: 1 sezon Ga...

Data publikacji: 11-01-2021

Armagedon na drogach w Beskidach! Przejazd przez Szczyrk zajmuje półtorej godziny. Gigantyczny korek w Wiśle

Armagedon na drogach w Beskidach! Jak w każdą niedzielę tłumy turystów wracają do domów, a na drogach tworzą się gigantyczne korki. Przejazd przez Szczyrk zajmuje nawet półtorej godziny. Turyści wracający z Wisły nie mają się dużo lepiej. Mimo obostrzeń tysiące osób spędzają czas aktywnie w górach.

Data publikacji: 11-01-2021

Nowe zmiany wieku emerytalnego. Emerytura bez potrzeby przekroczenia 60 r. życia, ile ma wynosić minimalna emerytura stażowa [10.01.2021]

Wiele osób za najważniejsze dla siebie wydarzenie związane ze zmianą prawa w 2021 r. z pewnością uznałoby uchwalenie i wejście w zycie ustawy o emeryturach stażowych. Projekt emerytur stażowych wzbudził ogromne zainteresowanie. To tylko dowodzi, że Polacy zaczynają wcześnie pracować i wielu zasługuje - ze względu na przepracowane lata i miesiące - na emeryturę jeszcze przed osiągnięciem standardowego wieku emerytalnego, który teraz wynosi 65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet. Prezydent Andrzej Duda obiecał, że takie emerytury stażowe zapewni Polakom. W kończącym się 2020 roku to się nie udało, ale zaczyna się nowy 2021 rok, nowe nadzieje. Doczekamy emerytur stażowych?

Data publikacji: 11-01-2021

Zobacz, kto otrzyma Czternastą Emeryturę. Pojawiła się wstępna data wypłaty. Dla kogo 14. emerytura? [11.01.21]

14. emerytura - wiemy ile wyniesie! Informacje na temat dodatkowej emerytury interesują z pewnością wszystkie osoby, które pobierają do świadczenie. Wiemy już, ile będzie wynosić 14. emerytura. Komu będzie ona przysługiwać i kiedy zostanie wypłacona? Sprawdź najważniejsze informacje. (10.01.2020)

Data publikacji: 11-01-2021

Imperium przepychu - pieniądze to nie wszystko?

"Imperium Przepychu" to program, który doskonale pokazuje jak bawią się ci, którzy mają więcej gotówki. Program reality TV, w którym nikt nie będzie miał żadnych zahamowań...  Rok produkcji: 2021 Oryginalny tytuł: Bling Empire Gatunek: Reality TV Sezo...

Data publikacji: 11-01-2021

Izabela Marcisz. Oto nowa nadzieja polskich biegów narciarskich. Pochodzi z Korczyny, studiuje w Krakowie [ZDJĘCIA] 10.01

Izabela Marcisz to aktualnie najlepsza polska biegaczka narciarska. Od czasów Justyny Kowalczyk nie mieliśmy w Polsce zawodniczki, która tak regularnie punktowała w imprezach rangi Pucharu Świata. A Marcisz ostatnio błyszczy, z dobrej strony pokazuje się w prestiżowym Tour de Ski 2021. Kim jest niespełna 21-letnia piękna i utalentowana Iza, co robi w wolnym czasie? Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 11-01-2021

Iga Świątek jakiej nie znacie. Co robi, gdy nie gra w tenisa? [ZDJĘCIA I FILMIKI]

Zwyciężczyni wielkoszlemowego turnieju French Open 2020 Iga Świątek jest na ustach nie tylko kibiców tenisowych. W plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca Polski w 2020 roku zajęła drugie miejsce. Prezentujemy zdjęcia, które zamieszcza na swoim profilu na Instagramie, pokazujące m.in. jej prywatne życie. Dowiadujemy się z nich, że 19-latka poza kortem grywa w tenisa... nad wodą, boksuje, gra w piłkę nożną i golfa, podnosi ciężary. I potrafi... szybko się rozebrać. Oczywiście dużo czasu poświęca na treningi i podróże. Przejdź do galerii. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 11-01-2021

Restauracja w Cieszynie wznowiła działalność i zaprosiła klientów. Wkroczyła policja i sanepid

Restauracja U Trzech Braci w Cieszynie wznowiła działalność i otwarła drzwi dla klientów mimo narodowej kwarantanny i zakazów. Właściciel zaprosił klientów do środka i serwował posiłki. Do lokalu wkroczyła policja i sanepid, który zażądał zamknięcia lokalu z powodu obostrzeń koronawirusowych. Jedni gratulują, inni krytykują, właściciele nie zamierzają się poddać zakazom.

Data publikacji: 11-01-2021

USA. Ceremonia Grammy przełożona na 14 marca

14 marca odbędzie się przełożona z powodu pandemii koronawirusa w Los Angeles ceremonia wręczenia nagród Grammy - poinformowali we wtorek wieczorem czasu lokalnego organizatorzy uroczystości. Impreza wcześniej zaplanowana była na 31 stycznia.

Data publikacji: 11-01-2021

USA. Tanya Roberts, której zgon zdementowano w poniedziałek, nie żyje

Znana z roli dziewczyny Bonda w filmie Zabójczy widok Tanya Roberts, której śmierć ogłoszono, a potem zdementowano w poniedziałek, nie żyje - podał w poniedziałek jej partner Lance OBrien. Aktorka zmarła kilka godzin po sprostowaniu informacji o jej zgonie.

Data publikacji: 11-01-2021

70-latek wjechał samochodem do Wisły. "Zaufał nawigacji"

70-letni mężczyzna wjechał samochodem do Wisły. Do zdarzenia doszło w pobliżu nieczynnej przeprawy promowej w miejscowości Gassy (woj. mazowieckie). Jak poinformowała policja, kierowca zbytnio zaufał nawigacji. Mężczyzna zdołał wydostać się z zatopionego auta o własnych siłach.

Data publikacji: 11-01-2021

Sąd ukarał głuchoniemego kierowcę. Prokuratura twierdzi, że nie mógł się bronić

Prokurator Generalny skierował do Sądu Najwyższego kasację od wyroku nakazowego, w którym wymierzono głuchoniememu mężczyźnie grzywnę za nieustąpienie pierwszeństwa na drodze. Według prokuratury, postępowanie toczyło się w niewłaściwym trybie, a mężczyzna został pozbawiony obligatoryjnej obrony.

Data publikacji: 11-01-2021

Dr. Dre jest w szpitalu. Ma tętniaka mózgu

Jeden z najsłynniejszych raperów Dr. Dre w poniedziałek trafił na oddział intensywnej terapii z powodu tętniaka mózgu. Mam się świetnie i jestem pod opieką fantastycznych medyków - napisał we wtorek w mediach społecznościowych.

Data publikacji: 11-01-2021