1000 KM i 3 sekundy do setki. Elektryczny Hummer oficjalnie zaprezentowany

Po 10 latach nieobecności na rynku, General Motors zaprezentował pierwszy w pełni elektryczny pojazd do zadań specjalnych, który ma konkurować z Cybertruckiem od Tesli. Zobaczycie nowego Hummera w pełnej krasie.


Inne artykuły

Zmarł James Redford. Syn Roberta Redforda miał 58 lat

Informację o śmierci Jamesa Redforda przekazała jego żona Kylie. W wywiadzie udzielonym The Salt Lake Tribune poinformowała, że Redford miał nawrót raka wątroby. Syn sławnego amerykańskiego aktora Roberta Redforda miał 58 lat.

Data publikacji: 22-10-2020

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor miał 59 lat

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu Świat według Kiepskich. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.

Data publikacji: 22-10-2020

Przemysław Saleta w 500. odcinku serialu "Gliniarze"

Były kickbokser i zawodowy pięściarz został zaproszony do udziału w jubileuszu. Znana osobowość telewizyjna i ekspert sportowy pojawia się w serialu Gliniarze w ważnym momencie. W kogo się wcieli i jaki będzie miał związek z policjantami Wydziału Kryminalnego? Oglądaj odcinek 500 w środę 21 października o godz. 17:00 w Polsacie.

Data publikacji: 22-10-2020

Ewa Wachowicz – ekspertka w dziedzinie kulinariów. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Ewa Wachowicz jest polską producentką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Na początku lat 90. zdobyła tytuł Miss Polonia. Przez kilka lat była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka. Jest autorką kilku książek kucharskich i prowadzi własny program kulinarny „Ewa gotuje”. Pełnił...

Data publikacji: 22-10-2020

Calibre – darmowy program do e-booków

W dobie internetu, coraz popularniejsze są książki elektroniczne. Można już zaryzykować tezę, że stały się poważną alternatywą dla swoich papierowych protoplastów. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rośnie sprzedaż e-booków i czytników. Niezwykle pomocny w obsłudze elektroniczn...

Data publikacji: 22-10-2020