Artykuły z dnia: 10-08-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 10-08-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 10-08-2020

Limitless - jak wykorzystać możliwości umysłu w 100%?

Brian po zażyciu eksperymentalnego narkotyku zaczyna w pełni korzystać z możliwości swojego mózgu. Brzmi nieprawdopodobnie? Tak właśnie jest.  Rok produkcji: 2015-2016Gatunek: Dramat, Thriller, Sci-FiProdukcja: USASezony: 1 sezon Twórca: Craig Sweeny  

Data publikacji: 10-08-2020

Dr. Dre i Nicole Young się rozwodzą. Szykuje się ostra batalia o majątek

Po 24 latach małżeństwa Dr. Dre oraz Nicole Young postanowili się rozstać. Para doczekała się siedmiorga dzieci, a muzyk dorobił się naprawdę niesamowitej fortuny - chociażby inwestując w słuchawki Beats by Dre, na których dzięki współpracy z Apple, zarobił sporo pieniędzy. Zagraniczne...

Data publikacji: 10-08-2020

Plaże nudystów w woj. śląskim. Gdzie się opalać nago? Zobacz listę plaż

Plaże nudystów w woj. śląskim: Interesuje Cię plaża nudystów? Zobacz listę plaż nudystów w województwie śląskim. Znasz jeszcze inne? Napisz w komentarzach. Gdzie się można opalać nago? Pamiętajcie, że plażowanie nago dozwolone jest tylko w wyznaczonych miejscach.

Data publikacji: 10-08-2020

Można już kupić bilety na TNMK.online. To specjalna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Zanim powróci regularna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach (ta ma się odbyć w 2021 roku) organizatorzy zapraszają na spotkanie z muzyką, w hybrydowej formule łączącej online i offline. Między 27 a 30 sierpnia znakomici artyści wystąpią w sieci i na żywo w takich miejscach, jak sala Koncertowa NOSPR, Jazz Club Hipnoza oraz w amfiteatrze NOSPR. Ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty TNMK.online.

Data publikacji: 10-08-2020

Hala pełna skradzionych silników samochodowych. Wielka akcja policji na Mazowszu

Ponad 200 stołecznych policjantów wspólnie ze Strażą Graniczną i inspektorami ochrony środowiska zabezpieczyło 27 pojazdów skradzionych w Polsce jak i na terenie Europy. Zabezpieczono też ponad tysiąc samochodowych części. Same silniki wypełniły teren pokaźnej hali.

Data publikacji: 10-08-2020

Najdroższa nysa na świecie. 33-letnie auto w cenie luksusowej limuzyny

Radny ze Szczebrzeszyna (woj. lubelskie) zaoferował na przetargu za 33-letnie auto 100 tys. zł. Komisja przetargowa dwa razy dopytywała, czy nie ma pomyłki i dwa razy uzyskała odpowiedź twierdzącą. Dlaczego radny chce zapłacić aż tyle? - tego dowiedział się reporter Polsat News Piotr Kuśmierzak.

Data publikacji: 10-08-2020

Fryzury, które postarzają. Tak się nie czesz, bo dodasz sobie lat! Jakie są najczęstsze błędy fryzjerskie związane z postarzaniem się? 9.08

Złe cięcie włosów może Cię postarzyć nawet o kilka lat! Nie każda fryzura, nawet jeśli jest modna, będzie pasowała do Twojej twarzy. Jeśli chcesz zapewnić sobie młody i świeży wygląd, lepiej przygotuj się na długie poszukiwania odpowiedniej fryzury. W przeciwnym razie najprawdopodobniej będziesz zmuszony do wymyślenia odpowiedzi na pytania o zmęczony, zbyt poważny wygląd.

Data publikacji: 10-08-2020

Fryzury, które odmładzają i odejmują lat. W takiej fryzurze będziesz wyglądać przynajmniej 10 lat młodziej. Sprawdź fryzjerskie triki! 9.08

Żeby odjąć sobie kilka lat, wcale nie trzeba drogich kremów czy zabiegów medycznych. Wystarczy zmiana fryzury! Odpowiednio dobrana może sprawić, że twarz stanie się delikatniejsza, rysy łagodniejsze, a my będziemy wyglądać świeżo i promiennie. Jeśli chcesz odmłodzić się w kilka chwil, sprawdź triki, które przedstawiamy poniżej. Dzięki nim nie tylko będziesz wyglądać młodziej. Poczujesz się o wiele lepiej i powróci do Ciebie młodzieńcza werwa!

Data publikacji: 10-08-2020

Giganci rynku koncertowego tracą krocie

Agencja Live Nation, znana z organizowania wielkich koncertów, drugi kwartał tego roku zamknęła 98-procentowym spadkiem zysków. Przyczyną finansowej katastrofy był bezprecedensowy spadek liczby imprez muzycznych.

Data publikacji: 10-08-2020

Policja odzyskała ponad 400 dzieł utraconych w czasie wojny. Wróciły do właścicieli

Ponad 400 dzieł stanowiących straty wojenne i utraconych krótko po wojnie zostało przekazanych właścicielom, w tym Muzeum Okręgowemu im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Znaczną część eksponatów stanowią prace patrona bydgoskiego muzeum.

Data publikacji: 10-08-2020

Porachunki gangów w Chicago. Zginął 26-letni raper

Carlton Dequan Weekly, raper znany jako FBG Duck, zginął w chicagowskiej dzielnicy Gold Coast zastrzelony przez czterech mężczyzn. Ranne zostały jeszcze dwie inne osoby. Policja twierdzi, że 26-letni muzyk powiązany był z jednym gangów, a jago śmierć to efekt porachunków między zwaśnionymi grupami.

Data publikacji: 10-08-2020