1 maja na drogach. Policja zatrzymała rekordową liczbę nietrzeźwych kierowców

W pierwszy dzień majowego weekendu policjanci w całym kraju zatrzymali 426 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To liczba znacznie wyższa niż w roku ubiegłym – przekazał kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.


Inne artykuły

Bronisław Cieślak nie żyje. Miał 77 lat

W niedzielę zmarł Bronisław Cieślak, znany m.in. z głównych ról w serialach 07 zgłoś się oraz Malanowski i Partnerzy. Aktor miał 77 lat, od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą. W Telewizji Polsat prowadził program Telewizyjne Biuro Śledcze.

Data publikacji: 03-05-2021

Nie żyje Olympia Dukakis. Zdobywczyni Oskara miała 89 lat

W wieku 89 lat zmarła w sobotę w Nowym Jorku Olympia Dukakis, amerykańska aktorka greckiego pochodzenia, laureatka Oscara za rolę w filmie Wpływ księżyca.

Data publikacji: 03-05-2021

Belgia: kościół zmieniony w szkołę cyrkową. "Smutno go widzieć w takim stanie"

Kolejny kościół w Belgii z powodu braku wiernych został sprzedany za 1 euro. Byłą świątynię pod wezwaniem Św. Franciszka Ksawerego władze Anderlechtu chcą zamienić w ośrodek kultury ze szkołą cyrkową i nauką tańca.

Data publikacji: 03-05-2021

Po prostu powiedz TAK - nie tak miało być...

Lotte jest niepoprawną romantyczką, która od dziecka marzyła o ślubie jak z bajki. Niestety, jej wszelkie plany biorą w łeb. Za to jej okropna, samolubna siostra właśnie się zaręczyła. Rok produkcji: 2021Oryginalny tytuł: Just Say Yes Gatunek: Komedia romantyczna Produkcja: Holandi...

Data publikacji: 03-05-2021

Zakładnik - nietypowe zlecenia

Nocny taksówkarz zostaje zmuszony do tego, aby pomóc płatnemu zabójcy w wykonaniu pięciu zleceń. Czy im się to uda?  Rok produkcji: 2004Oryginalny tytuł: Collateral Gatunek: Dramat / Sensacyjny Produkcja: USA Reżyseria: Michael Mann Scenariusz: Stuart B...

Data publikacji: 03-05-2021