Artykuły z dnia: 05-04-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 05-04-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 05-04-2020

„Seks w wielkim mieście” - Sarah Jessica Parker zdradziła, jakie pamiątki zabrała z planu

Serial „Seks w wielkim mieście” bił kiedyś rekordy oglądalności, a losy głównej bohaterki Carrie Bradshaw śledziły miliony ludzi na całym świecie. W jej rolę przez sześć lat wcielała się Sarah Jessica Parker, która zawsze przyznawała, że bardzo lubiła pracować na planie ser...

Data publikacji: 05-04-2020

Anna Mucha ZALEJE SIĘ ŁZAMI podczas nowego odcinka "Dance, dance, dance"

Mimo tego, że Telewizja Polska poinformowała o zawieszeniu programu „Dance, dance, dance” obecnie transmitowane są nagrane już odcinki programu. Ku zaskoczeniu wszystkich – program nadal cieszy się sporą oglądalnością. Jak się okazuje – nie brakuje w programie wielu prawdziwy...

Data publikacji: 05-04-2020

Horoskop dzienny na niedzielę, 5.04.2020. Horoskop na dziś: byk, rak, ryby. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy?

Horoskop codzienny na 5.04.2020 r. Co przyniesie nam dzisiejszy dzień? Sprawdź horoskop dzienny na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 5.04.2020. Przeczytaj horoskop na dziś Jakuba Ciećkiewicza i sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach! Sprawdź HOROSKOP DZIENNY na niedzielę, 5.04.2020 roku.

Data publikacji: 05-04-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 05-04-2020

Transmisja mszy świętej w Niedzielę Palmową w internecie. Gdzie oglądać mszę online bez wychodzenia z domu

Msza święta w internecie w Niedzielę Palmową: W niedzielę od godziny 11.30 transmitujemy mszę świętą z sanktuarium relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu. To jedyny polecany sposób uczestnictwa w niedzielnych nabożeństwach. W związku ogłoszeniem stanu epidemicznego w Polsce oraz wprowadzeniem zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób, uczestnictwo w niedzielnych nabożeństwach dla wielu Polaków będzie utrudnione. Dlatego przygotowaliśmy listę transmisji online, z których każdy może skorzystać.

Data publikacji: 05-04-2020

Pożar hali w Katowicach na Załężu. Płomienie ogarnęły magazyn. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży

W sobotę 4 kwietnia na Załężu wybuchł pożar w jednej z hal magazynowych. Strażacy od wielu godzin starają się go ugasić. Na miejscu działa kilkanaście zastępów strażaków.

Data publikacji: 05-04-2020

Uciekał z prędkością 230 km/h przed policją. Wypadł z drogi z pasażerką [WIDEO]

Kierowca samochodu Subaru Impreza, który uciekał przed policją z prędkością 230 km/h mimo, że funkcjonariusze próbowali go zatrzymać, stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Ucierpiała 29-letnia pasażerka auta, która została odwieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę radiowozu.

Data publikacji: 05-04-2020

Ostrzegał kierowców przed policją. Trafił na nieoznakowany radiowóz

20-letni kierowca dostawczego busa ostrzegał innych przed kontrolą prędkości, mrugając do nich światłami. Miał jednak pecha, bo trafił na jadący z naprzeciwka nieoznakowany radiowóz. Policjanci podziękowali mu za uprzejmość... mandatem.

Data publikacji: 05-04-2020

Aktorzy teatru "Studio Buffo'' w wyjątkowym teledysku

Jedni w szlafroku z maseczką na twarzy, inni w towarzystwie swoich czworonogów. Aktorzy ze Studio Buffo zaśpiewali piosenkę Chodź, pomaluj mój świat ku pokrzepieniu serc.

Data publikacji: 05-04-2020

Pink pokonała koronawirusa. Wokalistka skrytykowała rząd

Amerykańska piosenkarka Pink poinformowała, że zarówno ona jak i jej trzyletni syn byli zakażeni koronawirusem. Obojgu udało się jednak wyzdrowieć. Po przejściu kwarantanny, wokalistka skrytykowała amerykański rząd oraz poinformowała, że przekazała milion dolarów na wsparcie służby zdrowia.

Data publikacji: 05-04-2020

Backstreet Boys zostali w domu i... nagrali wyjątkowy teledysk

W ramach akcji charytatywnej #iHeartConcertOnFOX amerykański zespół Backstreet Boys stworzył nowy teledysk do jednego ze swoich największych hitów I Want It That Way. Panowie postanowili nagrać do niego sceny osobno ze swoich domów.

Data publikacji: 05-04-2020