Artykuły z dnia: 04-12-2020

Spółka MasterBorn otworzyła biuro w Kielcach. Szuka programistów

MasterBorn – firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania - otworzyła właśnie swoje biuro w Kielcach i poszukuje programistów do świętokrzyskiego oddziału.

Data publikacji: 04-12-2020

Doktor Strange – walka z siłami ciemności

„Doktor Strange” to amerykański fantastycznonaukowy, pełnometrażowy film akcji fantasy. Powstał na podstawie serii komiksów Marvel Comics, zatytułowanych tak jak i film. Reżyserem produkcji jest Scott Derrickson, który napisał również scenariusz, wraz z C. Robertem C...

Data publikacji: 04-12-2020

Radek Liszewski – lider zespołu Weekend. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Radek Liszewski jest polskim muzykiem. Jest jednym z założycieli dsicopolowej grupy Weekend, w której pełni rolę wokalisty i autora tekstów. Do jego największych przebojów należą takie utwory jak „Ona tańczy dla mnie”, „Zakochani wciąż jak nikt” czy &bdqu...

Data publikacji: 04-12-2020

Agnieszka Kotońska pokazuje biust! Ale gwiazda Gogglebox schudła! Odchudzona Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini ZDJĘCIA 3.12.2020

Agnieszka Kotońska to gwiazda programu w stacji TTV. Dotychczas miała ona dość okrągłe kształty... Teraz gwiazda z "Gogglebox" zrzuciła sporo kilogramów.

Data publikacji: 04-12-2020

Horoskop dzienny na piątek, 4 grudnia 2020. Co wróżą gwiazdy? Sprawdź przepowiednie wróżki Augusty na 4.12.2020 r.

Horoskop dzienny na piątek, 4 grudnia 2020. Co się dziś może wydarzyć? Wróżka Augusta ma dla Ciebie wskazówki, zapowiada ważne wydarzenia i przestrzega przed zagrożeniami. Sprawdź koniecznie swój znak zodiaku - dla każdego znaku zodiaku wróżka ma cenne rady. Horoskop na dziś podpowie Ci, co robić i jakie decyzje podejmować.

Data publikacji: 04-12-2020

Edyta Herbuś, tancerka i aktorka z Kielc debiutuje w biznesie! Stworzyła markę markę Her By Love, oferuje wyjątkowe świece [ZDJĘCIA]

Kielczanka Edyta Herbuś, znana tancerka i aktorka debiutuje w biznesie. Stworzyła własną markę Her By Love. Skomponowała ona skład dwóch ekologicznych świec sojowych, z mieszanką olejków eterycznych pochodzenia naturalnego, całkowicie biodegradowalnych. Sprzedaje je ale przy tym wprowadza w życie wyjątkowy pomysł.

Data publikacji: 04-12-2020

Autostrada A2: jechał ciężarówką bez jednego koła

Lubuscy inspektorzy ITD wycofali z ruchu naczepę, w której brakowało jednego koła. Oś pojazdu była przymocowana do ramy pasami służącymi do mocowania ładunku.

Data publikacji: 04-12-2020

Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.

Data publikacji: 04-12-2020

Z kroniki żałobnej. Zmarł były bramkarz piłkarskiej drużyny Cracovii Wojciech Wojciechowski

W wieku 62 lat zmarł były piłkarz Cracovii, a wcześniej Ostrovii Ostrów Wielkopolski i Lecha Poznań, bramkarz Wojciech Wojciechowski.

Data publikacji: 04-12-2020

Górnicze kluby piłkarskie w Małopolsce. Są nie tylko tam, gdzie wydobywa się węgiel [BARBÓRKA i SPORT]

Górnicze święto, czyli Barbórka (4 grudnia), to dobry moment, żeby przedstawić górnicze kluby piłkarskie na terenie Małopolski. Kluby mocno związane z branżą górniczą, ale też takie, które po prostu chcą nawiązywać do lokalnych tradycji związanych z wydobywaniem nie tylko węgla. Są też w tym zestawieniu kluby, które obecnie z górnictwem się nie kojarzą, ale mają jak najbardziej górniczą historię. Zapraszamy więc do GALERII (Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE)

Data publikacji: 04-12-2020

Nagroda Bookera. Ogłoszono nazwisko zwycięzcy

Laureatem Międzynarodowej Nagrody Bookera za rok 2020 został Douglas Stuart za książkę Shuggie Bain. Szkocki autor przedstawił historię dojrzewającego chłopca, który jest nieco inny od swoich rówieśników, oraz jego silnej matki, którzy próbują przetrwać w Glasgow lat 80. XX wieku.

Data publikacji: 04-12-2020

Utwory Anny German w nowych aranżacjach. Koncert finałowy międzynarodowego Festiwalu

Już 23 listopada o godz. 19:00 publiczność w Polsce i zagranicą usłyszy piosenki z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach młodych polskich kompozytorów. Tegoroczny Koncert Finałowy VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German, ze względu na stan pandemii, nie odbędzie się w sali koncertowej. Zostanie jednak wyemitowany w formie filmowej. Transmisja na kanale YouTube i FB Festiwalu.

Data publikacji: 04-12-2020

Święta z Kevinem. Kultowy film w Wigilię w Polsacie

To już tradycja. W czwartek 24 grudnia o godz. 20 Polsat ponownie wyemituje kultowy film Kevin sam w domu. W tym roku mija 30 lat od czasu jego premiery w 1990 roku.

Data publikacji: 04-12-2020