Artykuły z dnia: 04-02-2020

Roma Gąsiorowska MIAŁA WYPADEK! Pokazała zdjęcia obrażeń

Roma Gąsiorowska to jedna z gwiazd, która niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnie i równie niechętnie pokazuje cokolwiek, co zahacza o jej prywatność. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i poinformowała swoim fanów, że… miała wypadek. Dodała zdjęcia tego, co jej się...

Data publikacji: 04-02-2020

Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Dziewczyna bawiła się w Energy 2000. W klubie podano jej narkotyki? ZDJĘCIA

Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Nastolatka całą noc spędziła w Energy 2000. Ślad za nią zaginął w drodze powrotnej. Znajomi dziewczyny podejrzewają, że w klubie ktoś podał jej narkotyki. W pociągu do domu dostała drgawek i straciła przytomność.

Data publikacji: 04-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 04-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-02-2020

Pojawiły się fałszywe witryny Disney +

Już w marcu ma zacząć działać we Francji platforma streamingowa Disney +. Okazało się, że internetowi oszuści dopatrzyli się w tym możliwości nieuczciwego zarobku. Przed działaniami takich osób ostrzega francuska federacja konsumentów Que Choisir, do której zaczęły wpływać skarg...

Data publikacji: 04-02-2020

Masz te artykuły żywnościowe w kuchni? GIS zabronił sprzedaży. Niebezpieczna żywność w Polsce musi być wycofana ze sklepów [3. 02. 2020 r.]

Produkty żywnościowe w Polsce są objęte całkowitym zakazem sprzedaży. Wskazał je Główny Inspektor Sanitarny. Co to dla nas oznacza? Po pierwsze: absolutnie nie można ich kupować, bo to żywność niebezpieczna dla zdrowia. Powinna w trybie natychmiastowym zniknąć z półek sklepowych. Ale wciąż w niektórych miejscach mogą tam być z różnych przyczyny. Najlepiej poinformować sprzedawcę o wydanym zakazie. Po drugie: ne wolno ich też jeść. Decyzją GIS musiały one zniknąć ze sklepowych półek. Jeśli je kupiliście i macie je w domu, to oddajcie je niezwłocznie do sklepu. W wyniku kontroli Głównego Inspektoratu Sanitarnego wycofany ze sprzedaży został szereg produktów. To nie tylko żywność, ale także suplementy diety. Sprawdź, czy ich nie masz w swoim gospodarstwie domowym i zapoznaj się z aktualnymi ostrzeżeniami GIS oraz datą ważności produktów. To artykuły, które nie spełniały obowiązujących norm i mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Data publikacji: 04-02-2020

Interwencja poselska w Niepołomicach. Pogoń za prezesem Wodociągów. "Pan jest jak szczur" [NAGRANIA WIDEO]

Posłowie Platformy Obywatelskiej Marek Sowa i Aleksander Miszalski podjęli w poniedziałek (3 lutego) interwencję poselską w Niepołomicach. Jest to związane z tym, że obecnie zarządza miastem pełniący obowiązki burmistrza Krystian Zieliński (z nadania PiS). Tak jest od 18 grudnia 2019 roku, ponieważ prokuratura oskarżyła burmistrza Niepołomic Romana Ptaka o niedopełnienie obowiązków służbowych podczas budowy szkoły na miejskim osiedlu Jazy i nałożyła na wieloletniego szefa gminy (od 2009 roku) zakaz pełnienia funkcji służbowych (jako środek zapobiegawczy).

Data publikacji: 04-02-2020

Częstochowa: Trener sportów walki pozostanie w areszcie do 1 maja. Jest podejrzany o zgwałcenie jednego z zawodników

Do 1 maja sąd w Częstochowie przedłuży areszt tymczasowy dla Dariusza P., trenera sportów walki, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne zawodników. Trener miał zgwałcić jednego ze swoich nastoletnich zawodników.

Data publikacji: 04-02-2020

Super Bowl 2020. Shakira i Jennifer Lopez dały olśniewające show

Gwiazdy wystąpiły w przerwie finału NFL, a ich 12-minutowy występ dosłownie porwał publiczność zgromadzoną na stadionie. W trakcie show fani mogli usłyszeć takie przeboje jak Waiting for Tonight, Hips Dont Lie, Waka Waka, Jenny from the Block, czy Lets Get Loud.

Data publikacji: 04-02-2020

Miał wyczyścić felgi, rozbił sportowe auto warte 200 tys. zł

Pracownik myjni samochodowej we Wrocławiu miał wypolerować aluminiowe felgi sportowego Dodge’a Challengera. Postanowił skorzystać z okazji i wybrał się na przejażdżkę. Była bardzo krótka, już po kilkudziesięciu metrach uderzył w drzewo, mocno rozbijając przód wartego 200 tys. zł auta.

Data publikacji: 04-02-2020

Wjechał tirem na torowisko tramwajowe. W rok z licznika "zniknęło" mu prawie 1,5 mln kilometrów

To kolejny niechlubny rekord na polskich drogach. Policjanci z Łodzi interweniowali, bo kierowca tira wjechał na torowisko tramwajowe. Przy okazji funkcjonariusze sprawdzili licznik pojazdu. Odkryli, że drogomierz w ciężarówce jest przekręcony o 1 mln 326 tys. 565 km.

Data publikacji: 04-02-2020

Telekamery "Tele Tygodnia" 2020. Gwiazdy Telewizji Polsat z nagrodami

Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial Zawsze warto - oto gwiazdy i produkcja Telewizji Polsat, które zwyciężyły w 23. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu. Dziękujemy!

Data publikacji: 04-02-2020

Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach

- Postanowiliśmy spędzić trochę czasu osobno i zastanowić się nad tym, czego chcemy od życia - poinformowała aktorka Pamela Anderson. Gwiazda Słonecznego patrolu w styczniu w czasie prywatnej ceremonii w Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta filmów takich jak Batman, Rain Man i Narodziny Gwiazdy. Małżeństwo ogłosiło, że się rozstaje po upływie niecałych dwóch tygodni.

Data publikacji: 04-02-2020